Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki? Milyen...

Hogyan kezdjek neki? Milyen étrend és milyen gyakorlatok?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, 155cm magas és 52kg. Sokan mondják, hogy pont megfelelő a súlyom a magasságomhoz nézve, de ez így nem teljesen okés... Vannak olyan testrészek (has, comb, csípő) amiken van egy kevés felesleg. Szeretnék izmosodni picit, nem annyira látványosan csak picit. Egy enyhe kockás has, erősebb karok, feszesebb fenék, és a vádlimmal is kéne valamit kezdenem, hogy látszódjon is :D Azzal tisztában vagyok, hogy ez nem egyik napról a másikra megy, és készen állok hogy keményen megdolgozzak érte. Csupán segítséget szeretnék kérni, hogy milyen étrenddel és gyakorlatokkal érhetem el. Szabadidőm viszonylag sok van. Tudnátok nekem segíteni?

2016. júl. 15. 00:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt rengeteg infót találsz:


[link]

2016. júl. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bizonyára van némi felesleged, ilyen számokkal.

Teljes gőzzel súlyzózz, ha ilyen nagy céljaid vannak, nyugi, naturálban esélyed sincs arra, hogy nagyon izmos legyél, lányként egy enyhe kockahasért sokat kell tenni (sok férfinál is ez van mondjuk, ha hasra hízó az ember), szálkásítanod ugyebár alap.

Testépítő oldalakon utánanézhetsz az alapoknak, de aztán úgyis magadnak kell kitapasztalnod, hogy mi merre, mennyit kell enned, milyen étrend s edzés válik be nálad leginkább.

2016. júl. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!