Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék a legjobban...

Hogy tudnék a legjobban fogyni és formásodni?

Figyelt kérdés
5 hónapos a kisbabám, ès nagyon szeretnèk vègre lefogyni, de ugy hogy formásodjak is, nem szeretnèm hogy lógjon a bőröm. Bevallom őszintèn nagyon elhagytam magam terhessèg utáni időszakba, (sokat dolgozik a fèrjem, nincs sok segitsègem igy elhanyagoltam a testem, nem foglalkoztam semmivel csak a babával) ès egy kövèr disznó lettem reng a hájam :( szeretnèk újra tetszeni a fèrjemnek. Sajnos règen is jojo effektusba szemvedtem egyszer felhiztam aztán hirtelen le. Ugy szeretnèk lefogyni hogy tartós is legyen. Nagyon rosszul èrzem magam ebbe a testbe zárva :( annak idejèn ugy oldottam meg a fogyókúrát hogy koplaltam, de az már nem megoldás mert hamar leesik a vèrcukor szintem ès rosszul vagyok. Hogy szoktassam magam a futáshoz, mozgáshoz? Elèg règen futottam talán 2 ève is van. Lègyszi adjatok tanácsot? Ès ne bántsatok :(

2016. júl. 18. 10:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Fogyni diétával tudsz,formásodni súlyzós edzéssel. Utóbbit kombinálhatod futással, de ha formásodni is szeretnél ne csak fuss. Ha a babád mellett nem tudsz konditerembe járni, nagyon szuper - akár saját testsúlyos - edzések vannak a neten, amik otthonról is végezhetőek.


Motiváció: Hát ez ügyben csak Te tudsz tenni. Az elhatározás és az akarat a lényeg. Tapasztalat:) Ami nekem nagyon bevált, hogy vezetem a testalakulásom: csinálok képeket, illetve írom a centit. Illetve nagyon hasznos még a kaja napló. Kétszer meggondolom, hogy mit eszek, és tényleg éhes vagyok-e vagy csak nassolnék:D

2016. júl. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!