Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Főzős puding édesítővel jó...

Főzős puding édesítővel jó édességnek?

Figyelt kérdés
Az édességről egyszerűen nem tudok lemondani, próbáltam hogy gyümit eszek, de akkor is megmarad a vágy a csoki iránt :) ezért kitaláltam ha veszek ilyen főzős pudingot és zsírszegény tejjel meg édesítővel csinálom akkor attól nem hízok, és kielégíti a csoki vágyat :) szerintetek ez jó?
2010. ápr. 16. 13:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Persze, hogy jó, azért valamit csak kell enni.
2010. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Méghozzá a tökéletes! A barátnőm régóta cukorbeteg, ezért engem is ilyennel szokott megkínálni, nagyon szeretem. :)
2010. ápr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Én is ilyeneket eszek, meg gyümölcsös joghurtot, mivel abszolút nem fogyasztok szénhidrátot 1 hónapja. Pedig én nagyon imádom a süteményeket, és most máshogy kell pótolnom.
2010. ápr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Azért ne rendszeresen! Sem a tej, sem az édesítő, sem a pudingporban lévő liszt nem a legjobb a testednek. De heti 1-2 alkalommal egyed nyugodtan, hízni nem fogsz tőle (persze ha nem 5 csomagnyit eszel meg egyszerre :D )
2010. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
neem, csak egy csomaggal főztem annak is a felét megette a párom, de már annyira kívántam valami nasit :)
2010. ápr. 16. 14:14
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
A főzős pudingpor több szénhidrátot tartalmaz mint a fehér liszt!!!!!Vagyis édesítővel is hizlal!
2010. ápr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az utolsónak üzenem, hogy semmi sem hizlal, ha nem eszünk belőle semmit. Aki nem ért a diétához, az ne kommenteljen!

Nyugodtan egyed, semmi gond nem lesz belőle.

2010. ápr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy szerinted nem értek a diétához,de ettől még sikerült 4 hónap alatt fogynom 23 kilót okoska!Nézd meg a pudingpor szénhidrát tartalmát a zacsin!
2010. ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
de a pudingporos zacsin az átlagos tápérték van kész termékre viszonyítva, magyarul az van feltüntetve ha cukorral meg normál tejjel csinálod, a kcal is valami 150 rajta, a cuki miatt
2010. ápr. 16. 15:31
 10/16 A kérdező kommentje:
4 hónap alatt 23??? nem sok az egy kicsit? az egészséges 1 héten 1 kiló
2010. ápr. 16. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!