Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon édesszájú vagyok,...

Nagyon édesszájú vagyok, hogyan tudsz ellenállni az édességnek?

Figyelt kérdés
Tudom minden fejben dől el...bla bla, de még is mit teszel, hogy kibírd? Mindig ezzel rontom el a fogyókúrát, hogy egyszerűen nem bírok ellenállni és degeszre tömöm magam minden édességgel :(((( Ötletek?
2011. szept. 8. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon nem bírod:

akkor egyél Norbi Update 1-es túrórudit, vagy pudingot :)

Szerintem tízóraira simán mehet:)

2011. szept. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Hát én úgy szoktam, hogy nem veszek. Nincs itthon és akkor hiába a kísértés. :D
2011. szept. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor édességre vágysz, egyél helyette almát. Azzal nyugodtan degeszre eheted magad. :)
2011. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

egyrészt, én azt gondolom, hogy megharap az édesség, és akkor elmegy a kedvem tőle (össze-vissza fröcskölne a vér a nyelvemből, aztán meg alvás közben belefulladnék a vérembe, grrr!)


komolyabban meg olvasd el itt ugyan erről írtam.

4. oldal, ma 11:27

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__fogyasztoszerek__2..

2011. szept. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hülye módszer, de beválhat - az édességet, mielőtt megennéd, sózd meg, mártsd ecetbe, tedd tönkre az ízélményét - az agyad előbb-utóbb már összekapcsolja az édesség látványát a hányingerkeltő ízzel, és nem fogod kívánni.


Szia! 25/L

2011. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ja kb.


de am ha már norbiról beszélünk ö azt mondta h délig lehet cukrosat csak mértékkel dél után már ne nagyon amúgy én egyszer megálmodtam h anyumék azzal állítottak haza h cukorbeteg vok és mátol sohaaaa nem ehetek cukros dolgot persze ez a valódi diabétesznél nem pont így van de mindegy azóta ha vmi nagyon cukrosat pl csoki szeletet megkívánok arra gondolok h ha tovább fojtatnám az egészségtelen életmódom lehet h valóra válna a rémálmom és ettől el megy a kedvem a nagyon cukros dolgoktól :D de am pl milkát is lehet néha napján enni pl egy kockát aztán visszacsomagolod v ijesmi de mindegy. nemtom h olvassa e ezt még vki de vki majd csak ráakad a googlén keresve és rem neki v a kérdezőnek segíthettem am aki az almát mondta h azzal degeszre eheted magad azt mondanám h az sem mind1 h mijen fajta alma mer vannak amiben elég sok cukor van de a barátnőmtől hallottam h a még nem sárga és ráncos állapotban lévő tehát kicsit érettlen golden alma amúgy is úgy szokták árulni még zölden és a granny smith alma a két leg diétásabb bár az utóbbira azt mondta h kissé kesernyés de én ettem és tökre nem úgyh ajánlom neked am azér csak almából se kéne jóllakni de ja hogy hogy ájj ellent a csábításnak sokáig nekem is ez volt a bajom egy oldalon mondanak ojan dolgokat h egyél tükör előtt és akk elmegy tőle a kedved meg ijenek de hát embere válogatja XD rem sose leszek diabéteszes jáááááááj az non rossz lenne váááááááá


bocs a regény nyi szövegér de rem segíthettem üdv Réka :D

2016. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!