Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy csinálod a tavaszi...

Hogy csinálod a tavaszi méregtelenítést?

Figyelt kérdés

most kezdek egy fogyókúrát amit dietetikus állít össze (4hetes). szeretnék közben nyirokrendszeri méregtelenítést is csinálni. Ti hogy csináljátok?

Valami olyasmire gondoltam, ami nem kerül túl sokba (teák, vagy valami más fortélyok). kb 7 kiló felesleg van rajtam, és narancsbőrös a combom. A hideg-meleg zuhanyat nem bírom, azt ne irjátok :-)

Narancsbőr elleni krémet használok (1 hónapja - azóta nem szoptatok)

Köszönöm


2010. ápr. 16. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
sok folyadék, kevés zsíros ,nehéz étel, sok mozgás. nekem ez válik be.
2010. ápr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Én rábízom a vesémre és a májamra. Arra valók.

Egyébként igyekszem nem terhelni őket zsírral meg cukorral.

2010. ápr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok folyadek, zold tea, viz, napi 3 liter, persze cukor es edesito nelkul. Salata, csirkehus... esetleg bio ceklale, de aznap ne menj sehova, s senki ne legyen a kozeledben, miutan reggel megiszod, mert kicsit kitakarit :) mozgas... nem durva, csak sok seta, es rendszeresen. jo a testnek es a leleknek. sok gyumolcs... :) sok sikert
2010. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!