Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki hol tart a fogyókúrával?...

Ki hol tart a fogyókúrával? Mennyit adtál le és mióta csinálod? Milyen módszerrel?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%

Hát, én nem fogyózok, csak válság van az életemben. Csütörtök óta 1,5-2kgt csináltam.

Igazából nem ettem szinte semmit, most vagyok 164 centi és 51kg.

2011. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Eddig 3 kilót adtam le, 2 hete csinálom (172 cm, 73,5 kg-ról indultam)és hetente 4szer-5ször eljárok intenzív cardió edzésekre. (zumba, kangoo)Közben pedig odafigyelek, hogy ne egyem halálra magamat (mert eddig ezt csináltam, mivel a kajálásban találtam meg azt az örömöt amit most már a sportban)Viszont nagyjából azokat a dolgokat eszem, amiket eddig, tehát nem kezdtem bele semmilyen sanyargató diétába, csak is a sportnak köszönhetem az eddig leadott kilókat. Remélem nem sokára elérem a 65öt, ami most a kitűzött célom, hogy mire ténylegesen lekerül a kabát, nézzek ki valahogy. :) Aztán a legvégső: a 62-63. :)
2011. ápr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
5 kg-ot adtam le. Másfél hónapja csinálom. A fehér kenyeret elhagytam heti háromszor fél órát sportolok intenzíven (ez bicaj vagy futás) Étkezésnél odafigyelek, hogy csak a felét egyem annak a mennyiségnek amit eddig ebédre, vacsorára pedig csak főzelékeket eszek. (7 után semmit). napi kb 2 liter zöld teát biztosan megiszok, nagyon sok vízet. Napközben ha otthon vagyok a szabad tíz perceimben is igyekszem mozogni valamit (hulla-hopp karika vagy csak egy kis torna) Hát így adtam le 5 kg-ot, talán kicsit hosszú időnek tűnik erre a másfél hónap, de én nagyon nehezen fogyok.. Most vagyok 165 cm és 52 kg.
2011. ápr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

február közepe, -10 kg.

De ha jön a menstruációm, mindig visszaeszek 1-2 kilót. Olyankor nem bírom megállni. Pl. ma is. :-(

2011. ápr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Eddig -11, 5 kg, és még kb 10et szeretnék. 167 cm és 63 kg vagyok, tehát 74,5 voltam [úristen...xD] mikor elkezdtem fogyózni, és az 53 az álomsúly.

Kalóriát számolok, átlagban 800-1300 kcal között eszem egy nap, és a chipseket, édességeket próbálom hanyagolni, bár ma rokonok voltak nálunk, és eléggé elszaladt velem a ló. [1 szelet torta [bár igaz, nincs tésztája], fél zacsi chips, 1 nyalóka...:S]

November végén kezdtem fogyózni, kb 2 hétig csináltam, aztán egész decemberben nem fogyóztam, majd kb január 5.-e álltam megint neki a fogyózásnak. Tehát nem fogyok nagyon gyorsan, de legalább nem fog visszajönni. :)

2011. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Én Július óta 15 kg-t fogytam. Ezt kondizással és kevesebb evéssel értem el. Még így is le kéne adnom durván 10 kg-t, hogy kifogástalan legyen a külsőm... Az is segít, ha csinálsz egy fotót, amikor elkezded és figyeled a változásokat. Én most 93kg vagyok és 188 cm :/ Persze kondizással nem tudsz olyan nagy súlyokat ledobni, mert egy idő után izom jön fel a helyére (az izom nehezebb is, mint a zsírszövet). Ha van családtag, akkor kérd meg, hogy figyeljen oda arra, hogy mit eszel (pl.: szülő, tesó).

Remélem hasznos volt számodra, kitartást :)

By : Kleme 15/F

2011. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

19:49 vagyok

a módszer az kimaradt: 2-ig szénhidrát, utána csak fehérje, és egyre több mozgás, torna

2011. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én -11kg nál tartok január 3án kezdtem el 77,5 kg mal és szeretnék 60kgra lefogyni am közbe tartottam 1 hónap szünetet (becsúszott néha egy kis süti tészta stb) de nem jött vissza semmi csak tartottam a súlyom am nem eszek kenyeret rizst krumplit tésztát sok gyümi fehér húsok sali zöldség ja reggelire abonettet szoktam enni vagy valami hasonló terméket annak nem tom a nevét. Hetente 4 szer járok 2 órára sportolni 17/L
2011. ápr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Január közepén kezdtem el, kb.3,5 kilónál járok, 61 kg voltam most vagyok kb.57kg. Lassan megy, de az az igazság, hogy nem is akarok hirtelen lefogyni mert akkor (tapasztalatból tudom) hirtelen vissza is tudom hízni, így leginkább odafigyelek az evésre, igyekszek (nem mindig sikerül) sokat inni, és elhagyni a cukort-szénhidrátot, tk.kenyér, zabpehely, gyümi, abonett, barnarizs, húsok ilyesmiket eszek.
2011. ápr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 kilót adtam le (24F, 188cm jelenleg 88kg) egy hónap alatt. Heti 3x futás, illetve hétvégén foci vagy kosár a haverokkal. Emellett egészségesen kezdtem táplálkozni.
2011. ápr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!