Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egy hete...

Miért van az hogy egy hete napi 1200 kcal-t eszem és heti 4x45 percet futok v ugrókötelezek és nem fogyok? Sőt inkább pártizeddel több kg vagyok:S 164cm/55kg

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert mondjuk nincs szükséged a fogyásra, és a szervezeted vészüzemmódba kapcsolva elkezdett raktározni???

164cm 55kg, hol ezzel a baj? Ne fogyni akarj, max edzettebb lenni vagy valami.

Én nem értem, miért akar manapság mindenki orrba-szájba fogyózni, még akkor is, ha nincs szüksége rá. Nem a súlyoddal van baj, hanem az önértékeléseddel.

2010. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert az izom nehezebb mint a zsír. Illetve, ha még most kezdted, akkor ne várj rögtön súly csökkenést. Én húsvétkor kezdtem (ez a 2.hetem) és még csak jól érzem magam, kg-ban nem nagyon látszik. Egy idő után biztosan beindul a fogyás is.


Javaslom, hogy ne mérd magad minden nap, csak egy héten 1 - szer, s akkor is reggel.

2010. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hátaz leeht h így hallásra 55 kg elég de sok van a csipőm környékén:S:(
2010. ápr. 16. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!