Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap ugrókötelezek...

Ha minden nap ugrókötelezek kb 1 órát (nem egyszerre) akkor az hatásos lehet?

Figyelt kérdés

Igazából van egy kis felesleg a hasamon, és azt szeretném leadni. Ugrókötelezéssel megyek valamire?

Próbáltam már felüléseket, de nem sok kitartásom van és egyéb tornákat, de semmi akaraterő. :S Ugrókötél még talán belefér mert azt szeretek. Futni se nagyon tudnék. Bicikli meg nem a hasamat fogyasztja sztem.. Várom az ötleteket.


2009. júl. 4. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Lehet hatásos, csak az a baj, hogy a legtöbb ember nem tud rendesen ugrálókötelezni. Ha napi egy órát csinálod, és nem jól, akkor a térded/gerinced hamar meg fogja érezni, ezért jobb lehet mondjuk az általad nem sokra tartott bicikli vagy úszás. Az úszáshoz még annyi kitartás sem kell, mert azt is élvezed, nem?

Ha mégis ugrálnál, akkor figyelj oda rá, hogy nem telitalppal érkezz, hanem folyamatosan kerüljön érintkezésbe a talajjal a talpad, és hogy a térdeid nem érjenek össze és ne is nézzenek kifelé, hanem párhuzamosak legyenek, és a bokádat se döntsd be. Ja és lélegezz egyenletesen.

2009. júl. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy jó ugye a biciklizés is, csak az nem a hasamból visz le, mással meg nincs probléma. Úszás is jó lenne, csak nem nagyon tudnék max strandon ott meg nem úszkálni szeretnék, hanem hülyéskedni :)
2009. júl. 5. 08:49
 3/3 anonim válasza:
én ezt sportolom, szóval én vmikor 1,5 órát ugrálok egyszerre. ez nagyonjó, mert nekem nem lett semmi bajom (lábfájás, stb) viszont ez ha nem is fogyaszt de szinten tartja a súlyodat még húsvétkor a csokievés után is, :)
2011. máj. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!