Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnek Norbi Updateos...

Szeretnek Norbi Updateos ételekkel táplálkozni! Ha mindennap azokból eszek 1200kcal-t akkor fogyok?

Figyelt kérdés
Kerlek ne gyertek azzal hogy a norbis dolgok rossz dolgok.

2016. júl. 20. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Fogadd őszinte részvétemet!
2016. júl. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha 1200 kcal-t eszel ès legalàbb heti 3-4 alkalommal aerob jellegű mozgást vègzel, akkor mindenfèle Norbi nèlkül is fogysz.
2016. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia Sztem nem kell 100%ban az ő termékeit enned, ő sem ezt javasolja.

Én is csak néha-néha veszem meg csokiját, müzlijét vagy épp kakaós csigát, van otthon persze lisztem is tőle de az nekem pl tartós nem egyszeri alkalomra van így megéri :)


Van egy Norbi csoport a FBon csomó alternatív étkezési tanács van sütikre pl, vagy ilyenek.


Ha 1-2 terméket kiválasztasz az is jó, a bevitt ételek mennyiségére figyelj.

2016. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Teljesen felesleges. Iszonyat drága és semmi értelme.

Nem úgy működik, hogy Norbisat eszel és akkor tuti fogysz.

Ha meg eleve kikötöd, hogy 1200-at eszel, akkor tök felesleges ezt kizárólag Norbissal kitölteni.

Egyébként zárójelben megjegyzem, hogy nem is egészségesek az ételei.

Pl. ha nem vagy cukorbeteg, akkor a sima bolti kakaós csigától sem megy fel a cukrod. A nátrium csökkentett (szinte annyi van benne, mint a sima sóban) horror árú sójuk helyett bármelyik boltban vehetsz normál áron olyat, amiben még kevesebb a nátrium. Stb, stb, stb.

2016. júl. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1200 kcal-lel két dolgot érhetsz el:


1. Éhezni fogsz

2. Belassul az anyagcseréd, és lehet fogsz pár kilót, de többet fogsz visszaszedni.


Hány éves vagy? Mennyire élsz aktív életet? Hány kiló vagy? Nő vagy, vagy férfi?

2016. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző, nem mindenkinek koplalás az 1200 kcal, van, akinek csak egészen lassú fogyást okoz. Sokunknak persze túl kevés.


Kérdező, bármiből eszel 1200 kcalt, eléggé borítékolható, hogy fogyni fogsz. Persze lehetőleg jó ételeket egyél, norbisat pont felesleges, de ha valamiért neked az a jó, nekem mindegy.

2016. júl. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom hogy nem feltétlen kell csak Norbis ételekből állnia de bizonyos ételféléknél remek alternatívákat kínál, cukrot, lisztet elhagyod fél siker.
2016. júl. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!