Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyorsitható a fogyás ha a...

Gyorsitható a fogyás ha a napi 1 órás kocogás mellett 1 órát gyalogolok megállás nélkül?

Figyelt kérdés
szóval az érdekelne hogy ha növelném a napi mozgás időtartamát 1 óráról mondjuk 2-re csak az első óra intenzivebb lenne a második már nem annyira,akkor lehetne fogyni több mint 1kg-ot hetente?
2010. ápr. 16. 16:09
 1/2 A kérdező kommentje:
senki? :(
2010. ápr. 16. 19:36
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos, de mond talán sportoló vagy??? Elég nagy butaságot akarsz csinálni ha ilyen edzéstervvel mész neki a szervezeted több kaját fog igényelni és ha nem eszel akkor meg nem is tudod majd megcsinálni ráadásul az egészséges az ha heti 1 kilót adsz le! Ha az egy óra futás nem válik be akkor szerezz be fitnesz kazikat 1 óra futás plusz 20 perc ilyen olyan gyakorlat és lehet jobb lesz egyébként én még ezt is soknak tartom! Én napi 10 percet futok és 20 percet tornázok és így is fogytam! Most már csak azon vagyok, h a súlyomat is tartsam!
2010. ápr. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!