Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti soványnak tartotok egy 63...

Ti soványnak tartotok egy 63 kilós lányt vagy inkább fogynia kellene? 172cm

Figyelt kérdés
2016. júl. 22. 08:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem sovány. Pont úgy jó ahogy van. Ha nem vagy elégedett a testeddel akkor sportolj. de nem kell diétázni.
2016. júl. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem pont ideális a magasságához a súlya. Nem tartom se soványnak, se túlsúlyosnak.

Max. formálódnia kell, ha valamivel nem elégedett.

2016. júl. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
m, pont jó :)
2016. júl. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Teljesen jó, vonzó - nőies alkat ! :)

Ha javítani akarsz az önképeden, valóban kezd el valamit sportolni :) lelkileg is hozzád tesz ;)

2016. júl. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tökéletes!
2016. júl. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én hasonló magassággal tökéletesen elégedett vagyok a 63 kilóval, szerintem tökéletes :)
2016. júl. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amikor 158 centisen 63 kiló voltam, nekem azt mondták, most már elég lesz a fogyásból. Te sokkal magasabb vagy nálam, sehová nem kell fogynod. Mondjuk az én testalkatom "elbírja" a túlsúlyt, elég kívánatosan tudok kinézni vastagabban is. Nem tudom, a te testalkatod milyen, de biztos nem kell fogynod.
2016. júl. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Én kicsit testképzavaros vagyok,ugyhogy számomra mások véleménye nagyon fontos,mert a sajátomra nehezen tudok támaszkodni. Azért kérdeztem rá,mert néha azért kapok egy-két megjegyzést,hogy "régen" vékony voltál stb,ami nagyon rosszul esik. Ezelőtt 56kg voltam,de a képet visszanézve nagyon vékony voltam amit persze akkor nem így érzékeltem.

2016. júl. 22. 11:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik a számok alapján, persze ezt látni kell, anélkül nem tudjuk, hogy pl. egy izomsorvadt úszógumisról van szó, egy szexi csajról vagy egy már egészségtelenül szálkás izmos alakról... Ezek csak számok. De normális körülmények között nem lehet veled különösebb gond e téren :) 56 kiló túl kevés, abba már csak gyönge izomzat fér vagy a zsírmennyiség csökken le nőknél egészségtelen szintre... Ha valaki egészségesen él úgy s nem képes több lenni, az még lehet OK, de optimális esetben inkább olyan szinten kell lenni, mint amilyenen te lehetsz.
2016. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 bodogzus válasza:
Szerintem teljesen rendben van.
2016. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!