Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 19 éves,181 cm,70 kiló vagyok,...

19 éves,181 cm,70 kiló vagyok, mégis nagyon soványnak látszom, ez miért van?

Figyelt kérdés
Mindenki szerint vékony vagyok, azonban a mérleg 70 kilót mutat ami teljesen normális 19 évesen. Valakinek van valami ötlete, hogy ez miért van?
2015. dec. 26. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
180 centivel 70 kilo nem tul sok...
2015. dec. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hat mert sovany vagy.
2015. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én 172 cm vagyok és 70 kiló(Ennyi voltam 19 évesen).

Nem nagyon van rajtam felesleg.Az átlagnál vastagabbak a csontjaim és atletikusabb a felépítésem. Voltam 60 kiló is akkor látszódtak már a bordáim..

2015. dec. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Előző vagyok.állítólag 1 kiló különbség 1centinek felel meg,szóval simán lehet sovány a70kiló ilyen magassághoz.
2015. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 170 cm 60 kg vagyok, az ismrőseim meg úgy 50-52kilónak látnak, ami aztán tényleg sovány lenne. Én is vékonynak látom magam, de eszem ágában sincs hízni. Ugyanez van az anorexiàssal aki 180 centihez 50 kilósan dagadt disnónak hiszi magát. Azért van ez mrt egyeseknek nehéz csontozazuk és izomzatuk van ami miatt nem látszunk kovérnek.

Hallottam már olyanrol is hogy egy kövér és egy normális súlyú ember egyforma magasssággal merlegre álltak és a duci volt a könnyebb. Azért mert az izom meg a csont nehezebb .

2015. dec. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nehezebbek a csontjaid az átlagnál, de csupán számadatok alapján teljesen rendben van ez a magasság, és testsúly. Így látatlanban szerintem nem vagy sovány, ha testzsírszázalékot is nézel, az talán beszédesebb adat lenne.
2015. dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Abszolút normális vagy teljesen ideális adatokkal, mi, válaszolók igazából azt nem értjük, mi a baj? Figyelj, 70 kilóval sem látszik még az ember kétajtós szekrénynek, de 19 évesen ez így a normális.


Amúgy én is 181 vagyok, 19 évesen voltam hozzá 65 kiló, nem csak látszottam, hanem sovány is voltam, kiálló bordákkal. Következő években izmosabban 70-75 kilóval nem voltam már sovány, szerintem, de alapvetően még mindig annak látszottam, és tartottak is. Most 78 kilóval már jóval masszívabbnak látszok, meg van is rajtam némi felesleg.


Ötletem az van: Ha anyuka meg a nagymama hajtogatja ezt, azoknak akkor is sovány leszel, ha gurulni fogsz. Náluk ez tényállástól független örök kazetta. "Egyél fiam, egyél, még azt hiszik, anyátok nem főz rátok rendesen."


Másik ötletem is van: ruházaton némileg múlik, hogy mennyire tűnik valaki vékonynak. Van derékban szűkített kabát, meg amiben úgy nézel ki, mint egy hordó. A skinny nadrág sem fog éppenséggel nagyobbnak mutatni. Ez persze nem baj, csupán ténymegállapítás. Aztán feketében egy számmal vékonyabbnak tűnsz, mint világosban. Az sem mindegy, hogy vki hány trikót vesz a felsője alá, milyen és milyen vastag alsókat télen a nadrágja alá. Telerakja-e a zsebeit zsebkendőkkel, igazolványokkal, stb, vagy nem szokása. Ilyen dolgokkal pont annyit lehet csalni, hogy az embert 5 kilóval többnek vagy kevesebbnek saccolnák. Bizony. Feltételezem, hogy az öltözködési szokásaid téged a "kevesebb" irányába láttatnak, és más szintén 70 kilósnak vélt vagy tudott srácokat pedig a másikba. Azok alapján más benyomás él a fejekben a 70-ről. Főleg azoknál, akik még a susogós ruhák világában tanulták saccolni a súlyokat.


Harmadik: aki csontos és izmos fajta, annak nagyobb a fajsúlya, mint aki kidülledő hasból, meg hájas hurkákból áll. Utóbbi nagyobb térfogatot igényel, hiába ugyanannyi kiló. Nagyobb csodák itt sincsenek, de úgy +/- 5 kilóval itt is mellé lehet fogni.

2015. dec. 27. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!