Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hasról fogyni?

Hogyan lehet hasról fogyni?

Figyelt kérdés

Felülések voltak, csak úgy hallottam az erősíti és nem vékonyítja....

Jó tipp/módszer?


2010. ápr. 16. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
a sógornőmnek a futástól ment le elég szépen! :)
2010. ápr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Bocsi kérdező..nekem is jó lenne egy-két tipp.De én futni nem bírnék, fulladok.
2010. ápr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
69%
A felülés a legjobb módszer. Ha keményen csinálod akkor a háj hamar eltűnik, a hasfal pedig lapos, feszes, izmos lesz.
2010. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

a felülés a legszarabb módszer.


szépen elmész futni és fogysz mindenhonnan.

2010. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Nekem attól lett laposabb a hasam, h elhagytam a cukros üdítőket nem nem fogyni akartam csak egészségesen élni és rácsodálkozok mindig, h milyen szép lapos a hasam!
2010. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
hát nem tudom én sem iszok cukros üditőket,csak szénsavmentes ásványvizet,felüléseket is csinálok,fogytam is ,de a hasamról nem ment le semmi
2010. ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Felülést nyugodtan el lehet felejteni.

Mivel minimális a kalóriaigénye. Sok izmot megmozgató, intenzív nagy kalóriaigényű mozgás kell és egy normális étkezés betartása.

Nem kell túlbonyolítani, csak az önfegyelmen, akaraterőn múlik, semmi mást nem kell belemagyarázni.

2010. ápr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a hipergyors válaszokat! Akkor futok:D

Meg a tinimagazinba találtam ilyen aerobik gyakorlatokat na majd azokat csinálom

Köcce! :D

2010. ápr. 17. 13:16
 9/12 anonim válasza:

Az hogy te nem fogytál egyből a hasadról az mind az miatt van ,mert fentről lefelé fogysz! szóval fokozatosan az arcod,melled,gyomortály,és majd utánna a has/izom! tehát ha arcról látod a fogyást,akkor semiképp se hagyd abba! nyugi én is 2 hete tornázok felülés,15 kg-os súlyzó, intenzív torna,és csak arcról fogytam!!

sok kitartást,!!!!!

2010. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

oké kösz

azért várok még XD

2010. ápr. 17. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!