Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék csak hasról fogyni?

Hogyan tudnék csak hasról fogyni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 21:15
 1/5 anonim válasza:
0%
Felülés.
2011. júl. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

CSAK hasról sehogy. A felülés erre nem jó.


Kocogj, és akkor megy a zsír, de mindenhonnan.

2011. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bix ***** válasza:
ahogy csak hasra tudsz hízni, csak visszafele... nincs helyi hízás ugye? vagy te tudsz csak mellre hízni? naugye. egyel fennebb a megoldás. vagy mindenhonnan vagy sehonnan...
2011. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van rá egy mód:zsírleszívás.

Egyébként jó dolog lenne, ha lehetne szabályozni, hogy honnan fogyjunk, hova hízzunk, de sajnos nem lehet.Nincs helyi zsírégetés, a felülésektől meg még csak fogyni sem lehet sehonnan, az csak a hasizmot erősíti.És ami a legrosszabb, hogy ahova legelőször hízunk, onnan fogyunk le a legvégén.

Megfelelő diétával+heti 3-4(lehet több is) 50-60 perces aerob vagy kardió edzéssel biztos, hogy laposabb lesz a hasad, de nyilván nem csak onnan fogsz fogyni.

2011. júl. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ciceribojso válasza:
Ha sokat edzel, a szervezet úgyis a felesleget fogja elfogyasztani először.
2011. júl. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Két hónap alatt mennyit tudnék így fogyni?

Hánytatás meg nem evés nélkül persze. A lényeg, hogy alapvetően nem vagyok túlzottan hízásra hajlamos, de van pár kiló plusszom. Sok gyorskaja, meg sport abbahagyása következtében gondolom. Kb szeptember eleje óta próbálok fogyózni a magam kezdőcske módján: Heti...

Innen hogyan tudnék fogyni? Kép lent!

Amint látjátok nem vagyok se elhízva,sőt,kimondottan vékony vagyok,de a csípőmből szeretnék fogyni.Az nem csak csont,még a nadrág is kidobja,ezt kb HOGYAN és mennyi idő alatt tudom leadni,hogy arányos legyek az alakommal? Bocsi,a kép elég pici lett!23 L

Hogyan tudnék a hasamról fogyni?

159 vagyok, és 55 kg. Vékonyak a lábaim, nincs nagy fenekem,a kezem se vastag, csak a derekamon és a hasamon van néhány kg felesleg.

Szerintetek normális? Hogy tudnék fogyni?

12éves,lány,166cm,70kg?? Normális?? Hogy fogyhatok??

Honnan tudnék tornázós DVD-ket letölteni, amik segítségével hatásosan lehet fogyni?

Kérlek, csak olyat ajánlj, ami neked már bevált! Én többek közt Rubint Réka és Béres Alexandra videóira szoktam tornázni, de amiket én csinálok, az többnyire edzős, nem fogyasztós. Most első sorban olyat keresek, amitől fogyni is lehet.

Milyen mozgással tudnék kb 25 kg-t fogyni? És mennyi idő alatt?

164cm,88kg vagyok. Van esélyem arra,hogy valaha vékony legyek? Már nagyon sok mindent kipróbáltam,de semmi. Most a futást akarom kipróbálni...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!