Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a lúgositáshoz...

Mennyibe kerül a lúgositáshoz való "zöldlötyi"? (Plusz tapasztalatok)

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne, mert sehol sem irják ki az árát.
2010. ápr. 16. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Még 2007-ben volt szerencsém elbeszélgetni egy illetővel aki akkoriban ennek a terméknek nagy híve és használója volt. Egy liter nagyjából 300 ft-ra jött ki, és ebből kezdésnek napi 2 liter volt az adag szal úgy nagyjából havi 18-20e... de mivelhogy ez amerikából hozzák-mondá ő, és sok a szállítási költség, így nagytételben szerencsés vásárolni, három havi adagot, 60e-ért.

Én ekkor megköszöntem, és lemondtam a dologról, mert ennyi pénzem nem volt rá, ő csak annyit mondott, hogy de ennyit megér az egészséged, de ahogy megfigyeltem, már neki se ér ennyit, mert felhagyott az ivásával.

Saját tapasztalatot ezért nem tudok írni, max annyit, hogy a kész italnak íze nagyon nincs, ezen meg is lepődtem, csak az állaga gusztustalan...

De amúgy állítólag azóta terjeszkedtek, Magyaro-n is van raktáruk, szal olcsóbban is lehet rendelni.

Ami meg különösen nem szimpatikussá tette a dolgot, hogy ez is olyan rendszerbe működik, hogy na nem ám hogy csak iszod, forgalmazd is, mert akkor kőgazdag leszel. Hát köszi :D

2010. ápr. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez milyen termék? Mire való,csak lúgosításra?
2010. ápr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ma 23:53

Megváltozol, megszépülsz, lefogysz, megjavulsz, meggyógyulsz, csodaegészséges leszel, kívánni fogod a zölségeket, stb.

Nagyjából ezekre emlékszem.:)

2010. ápr. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja bocsánat, csak a termék nevét nem írtam: Innerlight
2010. ápr. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Nagyon drága....ez olyan mint az aloe vera....azért olyan drága, mert sok kézen megy keresztül.... :). Baromi jó.

Pedig biztos jó, csal igy nem éri meg.

2010. ápr. 17. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!