Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kéne még fogynom?

Mennyit kéne még fogynom?

Figyelt kérdés

Szerintem 2-3 kg-t, bár lehet, higy tévedek. Képet küldök privátban.

Az arányok: 176cm, 70kg ( kb. 21% testzsír, de az kb mind a hasamon és uuuuutálom)

A hogyannal tisztában vagyok, csak a mennyinél veszítettem el kicsit reális képet.


2016. júl. 25. 07:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és nö vagyok, felnött :)
2016. júl. 25. 07:38
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem a súly számít, hanem az összhatás :) Szerintem 65-70 között lenne az ideális, de más a súlya az izomnak és a zsírnak.


Nálad is az a baj, hogy a hasadon koncentrálódik az összes zsír, azt kéne valahogy eloszlatni. Szerintem a súly nem fontos :)

2016. júl. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző, nem lehet eloszlatni, ez genetika, fogyni kell. A többivel egyetértek.


Kérdező, majd meglátod, ezt nem lehet megmondani, sőt ha lassan fogysz s közben izmot szedsz fel, változik is, hogy mennyivel tűnik el a hasi hájad.

2-3 kiló plusszal keveseknek van úszógumijuk, bár én ismerek valakit, aki ilyen. 176/63-mal néz ki jól, mondjuk ő harmincas fizikai munkás férfi... De nem izmos. Az ideális súlya 63-90 lenne, izomtömegtől függően. Ebből talán látszik, hogy ezek a dolgok szórnak. Mondjuk te nő vagy, így te sose lennél szálkásan 85 kiló, férfiként pedig lehetnél. De 65 kilósan már lehetnél szálkás és izmos, s mivel egy nőn azért nem mutat rosszul az izmokat lekerekítő kevés háj, a jelen súlyoddal is lehetne igen jó alakod. Kevesebb izommal viszont lejjebb kell menned, ha nem akarsz hájas hasat (de csak a leírásodból tudok kiindulni, fogadd fenntartással, amiket írok, ezt látni kell, csak megpróbálok értelmesen tippelni). Egy szerencsésebben hízó alkat kevés izommal és a te számaiddal is lehet szexi, sőt, láttam én már alacsony 70 kilós lányt is, akin remekül oszlott el a háj, legalábbis esztétikusan, mert azért nála már biztos nem ez volt a legegészségesebb súly s látszott, hogy alaposan van fölöslege.


Neked kell látnod... 21% testzsír kicsit sok egyenetlen hízásnál egy nőnek, de hisz ezt látod is.

2016. júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!