Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel a módszerrel...

Szerintetek ezzel a módszerrel sikerül megtartani a súlyom?

Figyelt kérdés

Május 5.én vágtam bele a "fogyókúrámba" júli 7.én elértem az 58kg ot. Mindent eszek,ugy mintha nemis fogyóznek annyi,hogy este 8 után mar SEMMIT. Kb 3 hétig szuneteltettem a fogyast,megdobbenve nézte,hogy 1dkg ot se hiztam ami nagyon meglepett,kaptamis az alkalmon es most ujbol belevágtam. Szerintetek lehet eselyem,hogy most megis fogom tudni tartani? :o

3x fogytam le 15-20kg ot DRASZTIKUSAN NAPI 500KCAL sajnos mindig visszajott. Mar nem szamolom a kcalt es mindent megeszek,édesség,kenyer,minden


Egyebkent 50 vagy 55kg a cél jelenleg 58kg vagyok

19/L

158cm


2016. júl. 25. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem pont a drasztikusság miatt jött vissza. 500kcal/nap-al gyakorlatilag éheztetted a szervezeted és amint többet ettél vagy visszaálltál a normál étrendre, feltankolt a szervezeted. Ez a jojó-effektus.

Nekem a kalóriaszámolás bejött, ajánlom neked is, nézz utána, van olyan weblap is, ahol vezetheted napi szinten mit és mennyit ettél. Ha ez nem, akkor nézz utána a BMR-nek, hogy mi az és miért fontos, annyit mindenképp meg kellene enned kalóriában, amennyit a BMR-edhez enni kell, mert különben állandó lesz ez a jojózás.

Egyébként az édességet, kenyeret ésszel, szerintem hasznos a szénhidráttartalom figyelése.

2016. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Elég nagy súlyfeleslegem volt, összességében 24 kg-t fogytam. Lassan, 2 év alatt. Kalóriaszámlással, sporttal sikerült, egy dkg nem jött vissza idáig.

Ma már nem számolgatok, nem is tartom annyira szigorúan, de azért odafigyelek.

153/46 22L

2016. júl. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 selmmfgfkh válasza:
ha nem sportolsy nem fog menni
2016. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. Kb semmi sporttal -14 kg. Kalóriaszámolással és a szénhidrátra való odafigyeléssel.(A havi 2-3 otthoni 25-30 perces tornát vagy a havi-kéthavi 3-5 edzőtermes tornát nem mondanám sportnak.)
2016. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a hasznos valaszokat :) remelem nekemis sikerul megtartani. Es rendben utána nezek :)
2016. júl. 25. 14:23
 6/6 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok ismét: Megnéztem a megadott adataiddal. Neked 1417 kcal / nap a BMR szerinti szükségleted, ennyit mindenképp meg kellene enned, mert ez az az energiamennyiség, amit akkor is elhasznál a szervezeted, ha egész nap csak fekszel, ez az élettani funkcióidhoz szükséges.

Figyelj oda a szénhidrátokra, a legtöbb élelmiszerre már ráírják, kenyérben próbáld a 40-46 g / 100g körüli CH-sakat fogyasztani. Cukrot nagyon mértékkel, de jobb a xilitol, eritritol. Be fog indulni a fogyás és könnyebb is megtartani a súlyt, ha ésszel van beállítva a napi kalóriamennyiséged. És ha nem sportolsz, akkor is sétálhatsz többet. Vehetsz lépésszámálót, vagy van olyan okostelefon, amiben ez benne van, motiváló tud lenni hogy mutatja mennyi kalóriát égettél el a sétával. Hajrá, menni fog!

2016. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!