Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160cm vagyok 60-62kg között...

160cm vagyok 60-62kg között mozgok 15 évesen. Tippek milyen módszerrel érhetném el az álom súlyom ami úgy 54-56 között mozog?

Figyelt kérdés
Tavaly több voltam 67kg azóta sikerült valamennyit leadni segíítség.... Adjatok légyszíves tippeket hogy el érhessem a megfelelő súlyt. válaszokat hálásan köszönöm

2016. júl. 23. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Életmódváltás. Jó étrend szolid kalóriadeficittel, mozgás. Fix dolog kevés van, sokfélék vagyunk, más étrend válik be, sőt más is optimális számunkra. Az alapokat bizonyára tudod, ne egyél sok édességet (legalábbis hagyományos cukrosat-liszteset ne), cukros lötyiket, rágcsákat, inkább rendes ételekre fókuszálj... A sok zöldség a többségünknek jó ötlet :)
2016. júl. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2016. júl. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

a tavaly en is pont ilyesmi voltam, csak en 56 kg voltam, de ugyis volt rajtam plusz vagyis en nem ereztem magam jol, nekem ugy sikerult 51 re hogy minimalis mozgat vittem be esstenket, es az eletmodvaltas, ami arra ertek, hogy mas varosba jartam suliba, stressszek, haverok, ejjeli elet, nagyot valtozott a vilag, es egyszerre felnottebb lettem, de a lenyeg az hogyha porog az eleted akkor lefogysz olyanra amilyet a testes epes porgetni, vagyis erted, en egyaltalan nem lustalkodtam, mindig valamit hulyesedtem, de kulonosen nem etkeztem egeszsegesen:)) remelem ertheto voltam.t

talan hulyesegnek tunik, de biztos vagyok abban hogy ezt sokan tapasztaltak, hogy egy uj suli uj munkahely mire kepes kulonosen ilyen fiatal korban:)) 16/lany

2016. júl. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát most kezdem el a közép sulit úgy hogy lesz pörgés mivel reggel 5kor kell majd kelnem hogy elérjem a buszt és beérjek vidékről a városba :D és vissza fele is lesz este 6 mire haza érek és utána még tanulni és korán lefeküdni hogy ne legyek zombi másnap xd
2016. júl. 29. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!