Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170cm vagyok lany es 90kg ....

170cm vagyok lany es 90kg . Egy ideje barátom van és azt mondja neki tetszem. De engem nagyon zavar mikor bulizok vagy akár sétálok. Leszeretnek fogyni mit javasaltok?

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 08:55
 1/8 bollocks ***** válasza:
Több mozgás, kevesebb nasi.
2016. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Fss heti 4x, kerüld a pékárut, cukros kaját, üdítőket, zsírosbb kajákat.
2016. júl. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Ezernyi kérdés volt már fogyásról: olvasd őket vissza.


Nem értem, hogy jön ide, hogy van barátod.

2016. júl. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
62%
Fogyj le.
2016. júl. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Mitől híztál?

Nassolsz? Ne nassolj.

Sokat, nagy adagokat eszel? Egyél kisebb adagokat.

Stb.

Szóval tudni kéne, hogy mitől lettél ilyen. És azon kéne változtatni.

Egyél rendszeresen, kisebb adagokat, változatosan, mindenfélét. Kezdj el mozogni. Én mondjuk nem a futással kezdeném. Inkább kerékpár.

2016. júl. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ugy jönn ide a barátom ,hogy ő azt mondja hogy ne diétázak .

Hátt mikor streszes vagyok olyankor sokat eszem és mostanába sűrűn..

Köszönöm a tippeket 😊😊

2016. júl. 26. 11:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Futni ne fuss, ilyen nagy súlyfelesleg megterhelő lenne az izületeid számára (21-es BMI felett nem ajánlott a futás). Inkább sétálj, ússz, biciklizz, görkorizz. Egyél kevesebb zsíros ételt, kerüld a zsíros húsokat, sajtokat, tejet. A nasik helyett egyél gyümölcsöt, zöldségetstb.

Az egyébként oké, hogy a barátodat nem zavarja a súlyfeleslged, de attól még ez nagyon egészségtelen.

2016. júl. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mozogj, válts egy jó étrendre (hogy zsírosra vagy szénhidrátosra, azt én igazán nem tudhatom, kinek ez, kinek az jó) s egyél kalóriadeficitben, mert anélkül nem megy. Kb. ennyi.

Ja, az étkezések időzítése, száma és mérete legyen olyan, ami neked megfelel. Van, aki éhezik sok kis étkezésnél - vagy túleszi magát így, míg 1-2-3 nagyobb étkezéssel remekül jóllakik és fogy s még energiája is több lesz. Ezeket persze az étrend is erősen befolyásolja. Van, aki nem érzékeny rá, ehet így is, úgy is, csak az összkalória s a megfelelő tápanyagbevitel legyen jó. De van, akinek ég és föld, hogy 2 vagy 5 étkezés, kevés vagy sok ch...

2016. júl. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!