Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Láthatom már a fogyást ennyi...

Láthatom már a fogyást ennyi idő után? Ill. "Szakértő" véleményt kérek a módszeremről.

Figyelt kérdés

4 hete tart az életmódváltásom, lassan haladok:


-elhagytam a cukros üdítőket (ezekből kb másfél litert ittam naponta), most egy hónap alatt össz ittam 2 pohár kólát.

- elhagytam a gyorskajákat, péksüteményeket ( korábban a péksüti tette ki a napi kaján kb. felét)

- a rendszertelen táplálkozásomat is igyekeztem megreformálni: korábban össze-vissza ettem, volt, hogy egész nap semmit, majd hazaérve bekajáltam ( főleg szénhidrátot, pizzát-tésztát stb-) most a rendszerességre és a kiegyensúlyozott mennyiségekre is figyelek.


2 hete naponta sportolok:

- 3-15 km közti séta naponta ( kutyával, szóval, nem andalgás)

- alap tornafeladatok

- 2 naponta súlyzóval ( 2 kg) emelgetés


ezek mellé tervezek valami egyszerű, itthon is végezhető feladatsort, ezt használom jelenleg:

https://www.youtube.com/watch?v=naXTuR2sNEQ

A mozgásom kissé darabos, de SOKKAL jobban megy, mint első nap :D


Azt nem érzem, hogy fogytam volna, de a közérzetem sokkal jobb, mint korábban és úgy vettem észre, a kondícióm is javult( ma volt itthon némi bútorpakolás, engem is meglepett, milyen könnyen, gyorsan , megdöglés nélkül megcsináltam:D )


lehetséges vagy belemagyarázom?

Ez megfelel szerintetek?


ha ez számít valamit, összesen ~13 kg feleslegem van, 26 éves nő vagyok.


A válaszokat előre is köszönöm :)


2016. júl. 26. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Jól hangzik. Fogyni természetesen nem fogsz, ha nem eszel kalóriadeficitben.

Nem tudom, 2 kiló súlyzóval mit érsz, én nagyon gyenge vagyok még, de pl. hátra 14 kiló is kevés, nyolcat alig érzek, bár még annyival melegítek be... Guggoláshoz sokkal több kell. Bizonyos gyakorlatokra persze elég a 2, de nem sok izmosodás várható tőle.

2016. júl. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Duenna ***** válasza:
Igen, most már mindenképpen megindul a fogyás. Jól csinálod. :)
2016. júl. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kezdésnek jó lesz.

Ha gyorsítani szeretnéd a fogyást, akkor hagyd el teljesen a cukrot, az étolajat és a margarint (ha eddig etted), és csökkentsd minimálisra a lisztes ételeket, krumplit és egyéb magas glikémiás indexű ételeket. Helyettük egyél 2 rendes adag zöldséget naponta, és ne feledkezz meg a szükséges fehérjebevitelről.

2016. júl. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!