Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le egy honap...

Hogyan fogyjak le egy honap alatt?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok 170cm magas 63kg.Azt mondják(még a dokik is ) hogy kővér vagyok,meg hogy ilyen korban ilyen magassággal max. 57kg lehetnék.Hogy fogyjak annyit kb. egy hónap alatt?

2016. júl. 27. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

miért kell egy hónap alatt?

Egy hónap alatt 4 kiló egészséges, gyorsabban nem ajánlott.

Mozogj sokat, számold ki, hogy mennyi karia kell neked egy nap, és azt ne lépd túl.

www.kaloriabazis.hu

2016. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Hat az hulye az az orvos
2016. júl. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem hiszem el, hogy erre a magasságra egy doki szerint kövér vagy. Ezt csak te találod ki.
2016. júl. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kamu szagú kérdés, nincs olyan orvos, aki erre azt mondja, hogy kövér vagy!


BMI kalkulátor szerint normális a súlyod!


Agyadban vannak a problémák, testképzavaros vagy!


NORMÁLIS a súlyod a magasságodhoz, NEM kell fogynod!


Egyébként meg írd már le légyszi név szerint, hogy mely orvosok mondták, hogy kövér vagy!

2016. júl. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Úristen a dokid nem komplett....Még ha 165 cm magas is lennél , mint én akkor normàlis lenne a testsúlyod, de így , hogy magasabb vagy nàlam, ez nagyon jó aràny.:) Nagyon sokat ne akarj fogyni.Inkàbb sportolj(izmosodj!), sok viz, citromos-gyömbéres limonàdé, gyümölcs,zöldség, kevesebb szénhidràt.Kipróbàlhatsz feszesítő krémeket(pl.ha birja a böröd, akkor a helia-d paprika-fahéj kivonatos krémet ajànlom).Én ezeket hasznàlnom,ezeket próbàlom betartani, csak 2 éves kislàny mellett nehezebb :D Remélem tudtam segíteni.:)
2016. júl. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Érdekes.16 éves lány vagyok,170 cm,és 70 kg. Én tényleg kövér vagyok,de soha nem mondta,se iskolaorvos,se saját orvos,se védőnő,hogy max. 57 kg lehetnek,és nagyon gyorsan kezdjek fogyni. A legnagyobb buktató mégis az,hogy ebben a korban pont,hogy nem ajánlanak senkinek fogyókúrát,aki nem 100 kg felett van.A tested fejlődésben van,a hormonjaid változnak.Ha te képes lennél azért tönkretenni egy fejlődő szervezetet,hogy fogyj 6 kg-t,és vékony helyett sovány legyél,hát hajrá!
2016. júl. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kérdésre válaszoljatok, hasról és combról is fogyni akar.

[link]

[link]

2016. júl. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Biztos, hogy 170 centi vagy, nem pedig 150? Mert akkor okés. Amúgy tényleg nettó baromság, hogy fogynod kéne. Max elmenni kicsit sportolni, hogy ne löttyedt legyél, hanem egészséges.
2016. júl. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet azért mert nincs rajtad egy deka izom sem

Sportolni kell ennyi

2016. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7 feltalaltad a helyi fogyast? Meselj meg
2016. júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!