Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul ettem ma?

Nagyon rosszul ettem ma?

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy évben folyamatosan azon voltam, hogy lefogyjak és életmódot váltsak. Száműztem minden felesleges táplálékot (fehér liszt, cukor, pékáruk, tészták, sütemények, cukros üdítők és még az ezekhez hasonló élelmiszerek). 58 kg-ról indultam, sikerült lefogynom 48-49 kg-ra úgy, hogy az égvilágon semmit sem sportoltam (igen, semmit, meg lehet kövezni), csak rengeteget sétáltam és nagyon odafigyeltem az étkezésemre.


Most jelenleg ott vagyok, hogy súlyt tartok, bár még elkélne egy-kettő kiló mínusz. Azért tettem fel a kérdést, mert most meg vagyok ijedve attól a mennyiségtől és minőségtől, amit ma ettem:

Reggeli: instant kávé vízzel, 150g tejjel higítva + 75g Lidlben kapható mazsolás-mogyorós sok magból álló müzli, szerintem páran ismeritek + 15g dió + 100g natúr joghurt + 10g Lidlben kapható mogyoróvaj

Tízórai: 6 db ecetes uborka + 150g cottage cheese + 6db abonett

Ebéd: Kb. Kettő közepes merőkanál kelkáposzta főzelék ("rendesen" elkészítve fehér liszttel és krumplival, amit egyébként száműztem az étrendemből...) + 1db gyorsfagyasztott dinoszaurusz figura "hús", mert megkívántam :/

Uzsonna: fél kakaóscsiga széle (nagyobb méretű kakaós csiga volt, egyébként nem én ettem, húgom adta nekem)


Az ebédet és az uzsonnát most nagyon megbántam.

Rosszul étkeztem ma? Nem szeretnék visszahízni...


Vacsorázni még nem vacsoráztam, 4db abonettet szeretnék enni Hajdú joghurtsajttal és ecetes uborkával - csak nem tudom, hogy megegyem e...


16L/48-49kg/163cm



2016. júl. 28. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Csoda hogy eddig fogytal elnèzve a mai "ètrendedet". Reggelire rögtön cukros műzliszelet? Szepen reggel felnyonlmtad vele a vèrcukrod, aztàn kèsőbb ezèrt ettél annyi szemetet.amûgy nem gond csak rendszer ne legyen belőlem
2016. júl. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ettél sokat, és felesleg nem lehet rajtad. Ha elégedetlen vagy az alakoddal, sportolj, és formásodni fogsz
2016. júl. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első! Nem müzliszelet, hanem müzli, és ha jól néztem, nincs benne sok cukor - ne azokra a müzlikre gondolj mint pl. a Cerbona vagy hasonlók.


Második: Látom a tükörben, hogy ramatyul nézek ki... Még nem találtam meg magamnak a tökéletes sportot. Arra gondoltam, hogy elmegyek egy edzőterembe vagy elkezdek futni.

2016. júl. 28. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!