Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezeket eszem, miért nem fogytam?

Ezeket eszem, miért nem fogytam?

Figyelt kérdés

Ma reggelire 1 alma, 1 banán.

Utána jégsaláta, sajt, 10 dkg vajban sóban-borsban sült csirkemelett csíkokra vágva, 1 répa reszelve.

Pár óra múlva 1 narancs, 1 pogácsa.

Majd 4 pogácsa, 1 alma.

Vacsora: jégsaláta, madársaláta, óvári sajt, 10dkg vajban sóban-borsban sült pulykamell csíkokra vágva.


Előző napokban meg reggeli szintén gyümölcs: eper,dinnye, utána brokkoli,karfiol párolva, néhány szelet hamlett, kevés túró és kész!!!!


Sőt,többet mutat a mérleg,nagyobb a hasam (elvileg a zöldség puffadást okoz?)....


2010. ápr. 17. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem tudom hány napja csinálod, de azért pár nap alatt ne várj csodát. először is az életmódváltás egész éltre szól , nem csak pár napra. szóval olyan étrend kell amit rendesen tudsz tartani és minden megvan benne.és fontos az is hogy sportolj valamit. De összegezve ne pár nap alatt várd a csodát. ha mindent jól csinál az ember hetente 1 kiló megy le, de az sem szentírás. valakinél több valakinél kevesebb.
2010. ápr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem fogysz,mert még mindig bőven megeszed azt a kalória mennyiséget amit egy nap elhasználsz.Én is fogyózom,heti egy kiló le is megy ,igaz én nem is eszek ilyen sokat mint te .
2010. ápr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pogácsát meg sajtot ne egyél szerintem.tornázol eleget?nem mindenkin látszik egyből.ha iszol naponta 2 liter vizet,ennyi mindent még meg tudsz mellé enni?
2010. ápr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Most egyszerre válaszolok mindenkinek:


Igen,iszom 2litert!! Már évek óta diétázom,szóval nyugi,tudom,hogy nem egyik napról a másikra jön a változás..bár volt már erre is példa!!

Te miket eszel,hogy egy kg-ot fogytál??

Valaki írta,hogy nem bírna ennyit enni!! Mostanában nagyon sokat eszem,és nem tudom miért, a menstruációm is késik!! Várom az eredményeket a vérvétel miatt.Visszatérve,volt,mikor nem ettem ennyit és napi 8 francidrazsét ettem meg egy kakaót, másik nap csak kefirt... és másfél éve sajtot,tésztát, rizst,krumplit,stb. se eszek,pogácsa,péksüti meg mindenféle kenyér is ki van lőve a napi kajáim közül,de mivel épp ennyire lecsökkentettem régen az "ehető kaják" listáját,örülök,hogy bűntudat nélkül meg tudom enni ezeket!!!!!!!! NAH MINDEGY,szóval nem kéne egy mindent összezabáló malacnak nézni,mert tudok én olyat is,hogy 2 hétig csak iszom...

2010. ápr. 17. 16:59
 5/12 anonim válasza:

szerintem ez hülyeség.

ha le akarsz fogyni ne egyál vacsorára 6 után semmit

csak reggelit meg ebédet egyél.

hetente 3-szor fuss

és este csinálj tornagyakorlatokat

sütit semmiképp se egyél se édességet

2010. ápr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tornázok hetente 3-szor,és még nincs hat óra,szóval előtte ettem, mint máskor is!!
2010. ápr. 17. 17:03
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyébként mi a hülyeség?
2010. ápr. 17. 17:04
 8/12 anonim ***** válasza:
első vagyok. ha évek óta diétázol akkor felteszem nincs is rajtad sok felesleg. Én is életmódváltással fogytam és kb heti 1 kiló ment le. (tudatos étkezés, napi szinten sport) ha mostanában sokat eszel, akkor valószínű azért mutathat többet a mérleg. nem tudom milyen gyakran méred magad. de itt valaki már írta azért hízol mert több kalóriát viszel be mint amennyit elhasználsz.
2010. ápr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Cseréld le az 5 pogácsát,meg a banánt almára,vagy hagyd el.

Vagy 1 pogácsát egyél,után a igyál 1 pohár vizet.

2010. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet, hogy nem fogysz. Ha jól számoltam, 5x eszel egy nap. Ez eddig okés. A káják minőségével van inkább gond, sok benne a felesleges kalória és szénhidrát. Fehérje meg egyáltalán nincs benne, ami izomleépüléshez vezet, és ez blokkolja a zsírégetést.

A reggeli pocsék. Javasolnám inkább a zabpelyhet sovány tejben. Nem műzli! Sajtot ne, max ha light, de azt se nagyon. Pogácsa hogy kerül az étrendbe??? 20 dkg csirkemell rohadt kevés. Azt pedig ehetnéd, szerintem 300 dkg is kevés lenne egy napra (nem írtál adatot). Viszont felejtsd el, hogy vajban sütöd. Jó hogy nem disznózsírban.

Kevés olíva, ennyi. Konkrétumot nem tudok írni, mivel fogalmam sincs hány kg vagy, lány v fiú, és mennyi a korod.

2010. ápr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!