Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen hatásos hasformáló...

Milyen hatásos hasformáló gyakorlatokat tudtok?

Figyelt kérdés
Nekem mindig a hasamra rakódott le a zsír, ezért hiába nem vagyok "kövér", a hasam mindig jócskán kidomborodott. Egy ideje diétázom, és (ha behúzom:) akkor már gyakorlatilag lapos a hasam. Tudom, hogy most jönne az, amikor "rá kell gyúrni", hogy formás legyen. Milyen gyakorlatokat tudtok ajánlani?
2010. ápr. 17. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Felülések. Ez a legjobb. Pluszban futás és tökéletes lesz. :) Nekem bevált.
2010. ápr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, én is ilyen hasprést terveztem. a callanetics-es gyakorlatok között vannak nagyon zúzósak :))a futás sajna nem játszik nálam, mert egyrészt nem vagyok futó alkat (bár az lennék, állandóan futnék, mert azt szeretek amúgy), másrészt meg nem túl jók az izületeim. viszont rendszeresen görkozizom, az meg még több kalóriát éget el.
2010. ápr. 17. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!