Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak 13 évesen? 173...

Hogy fogyjak 13 évesen? 173 cm,59 kg.

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok.Ősszel nagyon elkezdtem hízni,igazából nagyon keveset mozogtam,és rengeteget zabáltam.persze végig télen is.most pedig,hogy jön a nyár,csak lesek hogy hurkás a hasam és narancsbőrös a fenekem...annyira hozzászoktam ahhoz hogy eszek,hogy nem is vagyok éhes de egyszerűen muszáj ennem vagy semmire nem tudok odafigyelni.heti egyszer(mostantól megpróbálok kétsze) járok kangoora [link] egyszer futni kb 4 km-t,közbe sok pihenővel.és nagyon-nagyon sokat eszek,főleg csokiiit...a reggeli mindig kimarad,rohanás a suliba,ott a tízóraim valami péksüti és csoki,ebéd a menzán,mire hazaérek farkaséhes vagyok,délután mindenfélét összezabálok,este pedig anya főz valami meleget azt esszük.hogy változtassak az étrendemen,mennyit mozogjak,mit tegyek hogy fogyjak,és a narancsbőröm eltűnjön?köszi előre is.
2010. ápr. 17. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Atya ég, Én tényleg nem akarlak megbántani, de most egy 13 éves kislánynak miért kell fogyókúráznia ? mi szükséged van neked a fogyókúrára ilyen fiatalon ? :) Nem vagy Te még túlságosan is fiatal ehhez az egészhez :) ?

Szerintem nyugodtan edd meg ami jól esik, a szervezetednek még nagyon sok mindenre szüksége, most kezdesz kifejlődni :), nehogy koplalj !!!

csak jó tanácsként írtam és nem megbántásból :)

Egy 18 éves lány :)

2010. ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem bántasz meg,és nem is vagyok túl dagadt,csak a zsírt szeretném eltüntetni:)
2010. ápr. 17. 18:16
 3/13 anonim ***** válasza:
ne koplalj és ne fogyókúrázz, mozogj többet és elég ha csak odafigyelsz arra amit eszel ( ne egyél túl sok édességet, cukros üdítőt, kevesebb szénhidrátot ) már ezektől is kevesebb leszel, de inkább MOZOGJ. Egyébként nem találom katasztofálisnak az arányaidat, én 165 cm vagyok és 54 kg. Nekem is lenne honnan fogyni és szeretnék is, de ez nem kövérség, csak van rajtunk mit fogni :)
2010. ápr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Ilyen korban és ilyen magassággal ne akarj nagyon fogyni, mert a gerincednek rosszat tesz + a cicidnek is - nem fog úgy megnőni, ha sokat fogyózol.
2010. ápr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem sokat segítünk, igaz? Nos, én is teszek rá egy lapáttal. A testsúly-kalkulátor(gyerekeknek) szerint normál testsúlyú vagy. Szerintem ne fogyózz.
2010. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
173cm hez az 59 pont jó szerintem
2010. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én a legelső vagyok, bevallom nem szoktam ide irkálni, csakis a politika témákban szoktam, de ez most nagyon megütött :) ! Hát figyelj, ha már nagyon akarsz fogyózni ( bár szerintem hülyeség 13 éves lánynak ) Én azt mondom fuss kevesebbet, mert ez a 4 km futás ez már izmosít is, lehet hogy az izomtól látod magad kövérnek, vagy nem tudom, ez csak az én feltételezésem :)

Reggelit azt meg ne hagyd ki, inkább estére ne egyél nehéz ételeket, egyél joghurtot, vagy gyümölcsöt, de ne töltött káposztát pl :) !

2010. ápr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Eggyetlen eggy javaslatom van a számodra! 18 éves kor alatt egyáltalán ne kezdj fogyókúrázni , mert a későbbiekben ez a te saját szervezeted fogja megbánni!

13 évesen jó ahogy kinézel,fogadd el és ha a késöbbiekben úgy gondolod hogy túlsúlyos vagy,akkor álj neki! és ne hirtelen ,hanem fokozatosan! Nagyjábol ennyi!!!!

2010. ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
18:29:nem az izomtól látom magam dagadtnak,ott van hurkákba a zsír:D
2010. ápr. 17. 19:26
 10/13 anonim válasza:
én is így vagyok ezzel, de utána mindig rájövök, hogy teljesen jó vagyok úgy ahogy vagyok és az ideálid súllyodat úgy tudod kiszámolni, hogy a magasságból levonsz 110-et, szóval ha kiszámolod neked teljesen jók az arányid és ne törödj azzal, hogy mások mit mondanak rólad, mert az a fontos, hogy te jól érezd magad a bőrödben.
2010. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!