Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak 14 évesen?

Hogy fogyjak 14 évesen?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok 50 kg. Az a problémám,hogy van egy kis pocakom. De mivel balettozni járok ez eléggé előnytelen. Mások is szóltak már ez miatt és valaki ki is nevet ezmiatt. pedig tényleg nincs nagy hamas. sem a fenekm sem a combom nem hájas csak egy kis hasam van. Minek a segítségével fogyhatnák kb. 6 kg-ot??
2010. máj. 17. 19:00
 1/6 anonim válasza:
36%
6kg-t? EZ miatt nehéz dolgod van. felülés, meg segrepacsi EZmiatt fogynifogsz.
2010. máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 50 kilo elég kevés. Mennyire komoly ez a balett?
2010. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
29%

16:00 után ne egyél xD

és az elött meg

reggeli mondjuk 1 szendvics ebéd: saláta vacsi 15:30kor mondjuk 1 palacsinta és a palacxsnta után egyél 1 almát xD

2010. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a te korodban bőven elég az, ha esténként megcsinálsz 30-40 felülést.


Iszol kólát, esetleg sok édességet, csipszet, kenyeret eszel? Ha igen, csökkentsd ezeknek a mennyiségét.

2010. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

na már megint ez az este 6, 4 stb után ne egyél marhaság



futás, bringa, úszás, nem kell fogyókúráznod

2010. máj. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

gratulálok a 'palacsinta,szendvics' kombó írójának...:D


én azt mondom,h a has-probléma aerob edzéssel (futás a legjobb) és megfelelő táplálkozással orvosolható a leghatékonyabban,függetlenül attól,h az ember hány éves!


hagyd el nyugodtan az édességeket,fehérlisztet,túlzott fűszereket,sót!egyél helyette sok gyümölcsöt,zöldséget,barna rizst,halat,cs.mellet...egy idő után észreveszed a változást,hozzászokik a szervezeted és már nem is fog hiányozni a 'szemét' kaja! :))) és hidd el,nem fogsz ártani magadnak azzal,ha kiiktatod a szervezetedből a sok mű cuccot!!! :D


továbbá,én nem értek egyet azokkal,akit azt tanácsolják,h egyél meg ugyan úgy MINDENT,mert ez nem így van!!!inkább vigyél be értékes tápanyagokat a szervezetedbe!!!s,szerintem ezt minden ember megfogadhatná,teljesen mindegy,h fogyni szeretne v. sem!!!

2010. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!