Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet hogy a fogamzásgátlótól...

Lehet hogy a fogamzásgátlótól nem fogyok? Mert 4 hónapja fogyózok és csak 6 kg ment le és van rajtam 30kg felesleg!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

igen.sajnos én is így jártam.menzis zavarok miatt felírták nekem a tri-regolt.az egész család hízásra hajlamos,de én versenyszerűen táncolok latint és hastáncot,szóval voltam 166 és 50 kg.

mikor elkezdtem szedni a tabit akkor 3 hónap alatt feljött rám 20!!kg.és amíg szedtem nem fogytam 2-3 kg-nál többet.mikor abbahagytam,akkor nagyon hamar lement a felesleg.most novynettet szedek és nem híztam szerencsére:)

17L

2010. ápr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én trinordiolt szedtem és az megszűnt így áttértem a tri-regolra lehet hogy rosszul tettem?!
2010. ápr. 17. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!