Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leszeretnék fogyni egészségese...

Leszeretnék fogyni egészségesen. Elkezdtem szedni az útifű maghéj nevű gyógynövényt (szerintetek segíteni fog? ) és mellé elkezdek sportolni. Ha esetleg tudnátok írni olyan dolgokat ami segít a fogyasban azt megköszönném. 😊

Figyelt kérdés
Hogy miket egyek es mit sportoljak....Nagyon fontos lenne számomra ha lefogynék nagyon sok mindenben segítene 😊😊

2016. aug. 2. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Az útifű maghéj felesleges fogyás szempontjából.

A sport egyedül viszont kevés, tudatos étrend kell, és az nem az, hogy figyelek a kajára.

Ha segítség kell, írj!

2016. aug. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az útifű maghéjtól nem fognak leolvadni a kilók még sport mellett sem, ha nem eszel kevesebbet, mint amennyit felhasználsz. A maghéj csak abban segít, hogy rostban gazdag, eltelít, nem leszel tőle éhes és a rostartalma miatt segíti az emésztést. Igyál nagyon sok vizet mellé és vezess étkezési naplót. Pl kalóriabázis. De ide tényleg mindent írj be, hogy hiteles képet kapj, különben saját magadnak hazudsz. Bármilyen sport jó első lépésben, amit szívesen csinálsz.
2016. aug. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, egy kis plusz rosttól még nem fogysz, habár segíthet valamit, sokakat segít jóllakatni a rost. Nem mindenkit, én egy kis tepsi útifű-len (a len negyede rost) bucitól sem laktam jól, kalóriatartalom alapján laktatott. De ma már vannak rostos-fehérjés-zsíros ételeim, amik meglepően jól laktatnak, mondjuk az összetételük alapján ez valamelyest el is várható.

Ha téged jóllakat 3 deka zab, akkor lehet, hogy az útifű is sokat segít, ez nagyon emberfüggő, tényleg.


Sokunknak jó a kevesebb ch, főleg a gyors. De kevés fix dolog van, különbözőek vagyunk.

2016. aug. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!