Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valakinek sikerült a "mindent...

Valakinek sikerült a "mindent lehet enni csak mértékkel" elv alapján?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sportolni kell stbstb ezeket légyszives NE írjátok....
2016. aug. 3. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Pedig sok embernek az használ amit apró betűben leírtál. A rendes táplálkozás csak kiegészítés az alak formázáshoz. Meg minden ember teste más más módon működik(emészt stb)

Én pl az a fajta vagyok, akármit ehetek, mert nem hízok durván mint egyesek. 30 fekvő, hasprés, gugolás felállás, nyújtások . Egy kondiboltos jó vitamint fogyasztok ami extra. Egészségügyi bajom nem igazán volt, max mindig a mandulám fiatalon, hajam fenékig ér, körmöm eredeti s fehér 5-7mm alapon. Szval nincs gond hála.

Egyetlen egy dolog ami necc nekem az a lasú emésztés, amiről kiderült hogy családban sokaknak van. Meg a belekbe lerakódás. De egy natur mályva teával megoldható.

Ismimnek furcsállottam hasát, itattam vele mályva teát és lehet hogy egész nap wc n ült de laza 3-4kg salakanyag volt a bélfalon.xD laposabb is lett a pici pocija ><

2016. aug. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, viszont tegyuk hozza, sok vizet ittam es minden etkezesbe belecsempesztem valami zoldseget/gyumolcsot. Szoval nem gondolom, hogy egeszsegtelenul ettem volna (sot).

A mai napom pld. (Egy etkezesben sok fogast probalok enni, mivel 1 elvezetesebb es egeszsegesebb is, 2 pedig, az ember az izekre koncentral, ami miatt kevesebbel is beri).

R: -70 g joghurt, 1 db oszibarackkal

-keves sajt-dio mix

-2 dl (friss) tej

E: -1 szelet felbarna kenyer (kisebb szelet), potty vajjal, melle ecetes uborka-paparika salata

-keves barnarizs, cukkiniporkolttel

-1-2 db szilva

V:

-1 fott tojas, 1 (kis) szelet felbarna kenyer (altalaban naponta egyszer szoktam kenyeret enni, de mivel tegnap kihagytam ma "kipotoltam"), amire olvias szendvicskrem kerult egy kis kanallal

-1,5 db paradicsom "fuszeresen" (so, bors, rozmaring)

-150 g joghurt + malna + chia mag

2016. aug. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyilvan van akinek sikerul igyis voszont nem csak fogyas de egeszseg szempontjabol jobb elhagyni lisztes cukros dolgokat..ossze vissza dobalja csak vercukrot amitol csak ehesebb leszel..meg kis kocka csoki utan az edeset megjobban fogod kivanni es gyotrobb erzes lesz mintha egyaltalan nem ennel..es ha kibirod hogy 3 napig nem eszel ilyeneket eszedbe se jut majd hogy te kivanod a csokit
2016. aug. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenféléből és keveset fogyasztok. Sok folyadékot iszok. Nem hízok szerencsere.

Régen a nagy evések híve voltam. Egyik nap jó sokat ettem és szenvedtem utána 2 napig koplaltam. Most többször keveset és a fagyi is bele fér esténként.

2016. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült :)


Annyi szigort azért belevittem a dologba, hogy cukros üdítőt* semmit nem iszom. Csak vizet /max. szénsavas vizet/


* jó, bevallom, szoktam bűnözni, 3 tejeskávét megiszom egy nap, mindegyikben van 3/4ed kiskanálnyi cukor.


Szénhidrát tartalmú dolgokra is figyelek. - nyilván nem eszek meg egy fél dobostortát, de egy fél szeletet simán megeszek :)

Egyszerre mindig keveset- kevesebbet, mint amennyit a szemem kíván. :)


és sajnos ki kell mondjam: SPORT.

Nem kell világmegváltásra gondolni, amióta fogyózom, csak én viszem sétálni a kutyát ,és ~~ fél órával tovább vagyunk lent, mint korábban.

hetente 2-3 alkalommal Tiffanny Rothe (lehet rosszul betűztem) 10 perces yt videóiből 2-3 db.


4 hét alatt 6 kiló :) ( 15 kiló felesleggel kezdtem)

2016. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha kalóriadeficitben vagyok, mindig fogyok, ahogy azt kell...

Ezzel együtt fontosnak tartom a jó étrendet. Egészség, jóllakottság, közérzet miatt is. Van, aki bármivel jóllakik, csak kalória legyen, annak más. Én alapesetben extrém érzékeny vagyok az összetételre, a szénhidrát akár ott se legyen, csak plusz kalória. Alapesetben. A test működése azért tud egy kicsit változni...

De ha éhezem egy étrenden (pedig enyhe a kalóriadeficit), akkor is tudok vele fogyni, ha valaki lekötöz és betartatja. Szóval fogyni megy vele, csak önsanyargatás és sokkal jobb más étrended fogni. Ami az adott emberhez passzol. Nincs egyetlen, ami mindenkinek ideális...


De ha a mértéket elég tágan értelmezzük, akkor bármit lehet enni pl. extrém alacsony szénhidrátbevitel mellett is... Max. mazsolából nem sokat. Bár bizonyára nem erre gondoltál, de sok, a hasát szerető embernek azért ég és föld a különbség egy kicsi banán vagy csoki és a semmi között... Amit fentebb írtak, abban van igazság, de nem mindenki működik úgy. Van, akinek érdemes egy picit enni a "veszélyes" ételeiből, mert a semmit nem bírja, a picivel pedig teljes mértékben elégedett s van, akinek teljes tiltás kell, mert a kevés csak szenvedést vagy káoszt okoz...

Egy igaz csokirajongónál pedig nem kapcsol ki a csokivágy, maximum egy időre... Aztán visszatér, mert a csoki finom és kívánatos :) Részemről a kakaó az, ami vonz benne, de nagyon. De persze keretek közé lehet szorítani a fogyasztását és tuti sok ember le is tud szokni róla, olvastam már ilyet. Én nem tartozom közéjük, de durván leesett a fogyasztásom, pedig mindig van itthon csokiszósz s elég gyakran eszem is, általában naponta. A picike mennyiségek művésze vagyok. Ez szabadságot ad az életmódom elrontása nélkül, bármit ehetek, az evési ablakomon belül bármikor.

2016. aug. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90 kilóról 1 év alatt lefogytam 75-re úgy, hogy semmiféle fogyókúrát, meg önsanyargató tiltást nem alkalmaztam.
2016. okt. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!