Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni 10 kg 1...

Szeretnék fogyni 10 kg 1 kg/hét mértékkel, ez még "egészségesnek" mondható, sok helyen olvastam. Ez megviselné a melleimet? Nem akarom hogy szottyadtak legyenek.

Figyelt kérdés

Sajnos úszni nincs lehetőségem, viszont lovagolok heti 3x(sportmelltartó), az segít hogy ne a melleim feszessége bánja a fogyókúrát? (Tudom, hogy kisebb lesz, csak maradjon feszes). Valakinek egyéb tanácsa/tapasztalata?

16/L


2016. jún. 27. 10:29
 1/5 anonim válasza:
Én ajánlani tudnám a Paleolit diétát. Ez egy szénhidrátszegény diéta, amiben az emberek nagy mennyiségű húst, zöldséget, gyümölcsöt és magokat esznek. Ha a diéta időszaka mellet még edzel is, akkor garantáltan nem fognak a melleid lógni, sőt ha edzőterembe is jársz heti 3-4 alkalommal, akkor nem lesz semmi probléma, de figyelmet fordíts mindig a diéta lassú sebességére, hogy a bőr vissza tudjon húzódni.
2016. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 crudy ***** válasza:
Hát ehez szerintem tudni kéne h mekkora a melled, hogy néz ki. Persze nehogy feltölts képet róla! Előttem szóló jól mondja, az edzés segíthet és a lassú fogyás is h a bőr feszes maradhasson. Ha csak 10 kilót akarsz leadni akkor meg végkép szerintem a feszességgel nem lesz baj. Olvastam h nem izgat ha kisebb lesz de azért azt még tudd h van akinek nagyon lemegy és van akinek egyáltalán nem. Nem lehet irányítani h honnan fogyunk, ez genetika. Heti 1 kiló meg még az egészséges kategória.
2016. jún. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget!

De ha heti 1 kg-t fogyok, akkor nagyon nagy baj nem lehet, ugye? Mármint az önmagában is lassú fogyás, van ideje a bőrnek..

Persze emellett sok gyümölcsöt/zöldséget/húst eszem és sportolok is, de akkor elvileg ez így jó?

2016. jún. 27. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:
16 évesen még feszes marad... De a korral ígyis úgyis szotyi lesz...
2016. jún. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 crudy ***** válasza:
Hát ebben a kategóriában aki nem gyökér az igyekszik úgy válaszolni h az korrekt legyen. Szóval nem fogom/fogjuk azt mondani h az a léneg h minél hamarabb megszabadulj a 10 kilótól. Ezzel csak azt akartam h amennyiben gyors fogyásról beszélünk akkor az alatt azt értjük, ami tényleg gyors de még egészséges. Az 1 kilogramm hetente a felső határ. Nem tűnik soknak de ha belegondolsz egy nyár alatt 15-18 kilót ledobni az szembeötlő tud lenni. DE! 1, 10 kiló felesleg nem annyira vészes. 2, Fontos a mellméreted is h mennyire fog összemenni. Nyilván ha onnan fogysz sokat akkor ezzel párhuzamosan a bőrödön is annyira fog látszani, így a feszességen. Én azt vettem észre h akik nagyobb keblekkel vannak megáldva azoknak szokott fogyás közben drasztikusan csökkenni a méret. 3, a 10 kiló nem csak súlyfeleslegnek nem olyan sok de egy diéta alatt a 10 kiló mindössze ott nyilvánul meg h vékonyabb leszel mindenhol egy kicsit. Ez a súly eloszlik a testeden szóval a bőrödnek nem lesz nagy akadály h kicsit össze menjen.
2016. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!