Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti hányszor fussak hogy...

¤¤AniMe¤¤ kérdése:

Heti hányszor fussak hogy látszódjon hogy fogytam is?

Figyelt kérdés

Csak betonon tudok futni, tudom, nem egészséges, de csak így kivitelezhető, sajnos olyan a szervezetem hogy a hasamon meg a lábamon van csak 1 "kevés" zsír és nagyon irritáló hogy a kezem már eres, de a hasamon még mindig látszódik hogy van rajta felesleg, több mint fél éve hasazok heti 4x kisebb kihagyásokkal, de a kockák, jó rá világítással is épp hogy csak látszódnak, kondizni is akarok de előtte mindenkit leakarom adni ezt a pár kilót a hasamról mert NAGYON IRRITÁL...heti hányszor kéne futnom és mennyit hogy észrevehető legyen pár hét után? Étrendem nincs, csak vizet iszok. KÉRLEK segítsetek.


Köszönöm aki ezt végig olvasta és tudna segíteni. :)



2016. aug. 6. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Oda kéne dolgoznod, ahol felesleg van. Tehát felülések pl. Ezt otthon is csinálhatod az ágyon, szőnyegen, de árulnak ilyen tornaplédet is a Decathlonban.
2016. aug. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
en a helyedben 2 naponta futnek, a beton miatt is
2016. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1es: mivel helyi zsírégetés nincs, amit írsz, nem tanács, csak tévhit.


Amit tehetsz az aerob és súlyzós edzés kombinálása, és megfelelő étkezés.

2016. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Megfogadom! :)
2016. aug. 7. 05:05
 5/10 anonim válasza:
Az étrend is fontos, próbálj több fehérje tartalmú ételt enni és kevesebb szénhidrátot.
2016. aug. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ha mindent betartok, szerintetek mennyi idő alatt tudok lefogyni 4-5 kilót?

A mérleget azt mondta barátom ne nézzem, hanem vegyek szalagot és mérjem le a hasam, mert ő 63 kiló volt futott 2 hónapig és nem ment le, de a hasa lement.

2016. aug. 8. 01:26
 7/10 anonim válasza:
Igaza van a barátodnak, lehet, hogy nem fogysz az elején egy grammot sem, viszont megváltozik a testzsír százalék, így vékonyabb leszel. De ha később is folytatod az edzést és a helyes táplálkozást, akkor szerintem a kilók is távoznak előbb utóbb.
2016. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget, remélem sikerül leadnom ezt a pár kilót még a kár a nyár végére is, de én már annak is örülnék ha nyár végére meglátszódna hogy változott valamit, még 1x köszönöm mindenkinek! :)
2016. aug. 9. 14:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Pulzuskontroll fontos.
2016. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Eddig 2-2.5 kilót fogytam és eddig mindent betartottam, csak sajnos begyulladt a szemem és néhány napot pihenek remélem addigra nem jön vissza. :(
2016. aug. 18. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!