Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez a fogyós...

Szerintetek jó ez a fogyós étrend mára? (többi lent)

Figyelt kérdés

reggeli: egy kis dinnye

ebéd: kis barna rizs, párolt zöldség, csirkemell

vacsi: saláta kis csirkemellel

Szerintetek ez jó fogyós étrend



2016. aug. 12. 11:56
1 2
 1/17 anonim válasza:
63%
En azt mondom neked, hogy az a legjobb ha nem valtoztatsz drasztikusan a normal etrendeden. 5 ora utan ne egyel SEMMIT, csak vizet igyal! A csokoladet sem szabad teljesen kiiktatni szerintem mert egyszer ugyis rad tor az edessegzabalas es akkor mindent felfalsz. Jutalmazd magad inkabb minden nap 1 cikk csokival. A kenyerre figyelj es a pektermekekre...es ha van ra lehetoseged minden nap fuss 30 percet. En garantalom hogy hatasos lesz. ;) Hajra, megtudod csinalni!
2016. aug. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem lett drasztikusan kevesebb, csak sokkal egészségesebb :DD Én se szoktam öt után enni és úgy látom ezzel más is így van szóval örülök:DD Sok vizet iszok és rendszeresen edzek és hetente egy rudi becsúszik reméltem ez nem lesz baj ahhoz képest, hogy régen mennyi csokit zabáltam:DD Köszönöm szépen a választ!!:)) Ment a zöld kezecske:))
2016. aug. 12. 12:10
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha éhezés aztán jojo efektus a cél, akkor tökéletes...

Ha nem,akkor tessék:

[link]

2016. aug. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"5 ora utan ne egyel SEMMIT, csak vizet igyal!"


Hülyeség! Ugyanúgy, ahogy a hat utáni nem evés is! A napi összbevitel számít, nem az, hogy mikortól nem eszel, főleg, ha az ember sokáig fenn van.

Óraátállításkor vagy időzóna váltáskor mit is tennél ilyenkor?

2016. aug. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

3.: Én nem is éhezek, vagy koplalok szvl..

4.: Olvastam már én is pár oldalon hogy hülyeség, de szerintem nem az mert tényleg nem kéne már este enni.

2016. aug. 12. 13:03
 6/17 anonim ***** válasza:
Indokold meg kérlek...
2016. aug. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mert este alvás közben lelassul az emésztés ezért lerakódik a zsír ha este eszem.
2016. aug. 12. 14:04
 8/17 anonim ***** válasza:

Alvás közben nem lassul az emésztés, hisz akkor nem kell más folyamatokra energiát, vért biztosítani.

Lassuló emésztés azt jelentené, hogy lassabban dolgozza fel a test a tápanyagokat, vagyis lassabban jut be a vérbe, ahonnan a tartalékba kerülhetne.

2016. aug. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Miért rakódna le kalóriadeficitben a zsír? S a test akkor elkezd fényből élni?

Azonkívül a legtöbben 5 után nem megyünk ágyba hamar... Nekem ilyenkor még van akár 10 óra ébrenlétem, majd az alvás, de aki már 11-kor lefekszik, annak sem tudom, miért kéne befejeznie az evést 5-kor. Nem mindenkinek jó az s nincs is rá szükség, hogy egy kényelmes vacsora helyett munka végén dobjon be valamit meg effélék.


De mindenki tudja, aki hozzáértő, hogy a napi összbevitel számít. Még a testépítésben is elmondják ezt az oldalon, pedig azon a téren nagyon nyomatva van az egész napos sok kis evés...

2016. aug. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az emésztés sebességének semmi köze a zsír anyagcseréhez... sötét vagy ebben a témában... majd ha kiokoskodtad magad és semmi eredmény nem lesz a kezedben, nézz utána, hogy a sportolók hogyan táplálkozak és miért úgy...
2016. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!