Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Turbósdiétapor mellet mit...

Turbósdiétapor mellet mit lehet enni, inni gyógyszert szedni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 13. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Gyógyszert szedhetsz, nyilvánvalóan. Az nem is kérdés. Hogyha szükség van rá, szükség van rá.

Úgy tudom, hogy két programot ajánlanak, egy két heteset és egy 30 naposat. A két hetes alatt csak a shake-et ihatod, két héten keresztül, a megadott paraméterek alapján, napi 3-szor (de azt hiszem magassághoz mérten, illetve ha sportolsz, még lehet több is).

A 30 napos programban néhány napig csak a shake-et iszod, utána talán 600 vagy 800 kcal-ás ebéd, majd néhány nappal utána 1200 kcal-ás ebéd fér bele. Onnan tudom, hogy az anyósom és a párom is kipróbálta, szóval párszor forgattam a dobozát.

2016. aug. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Inni lehet különféle teákat, cukor nélkül, természetesen. (A lényeg, hogy ne vigyél be többlet kalóriát, tehát kalóriamentes édesítőszereket, pl. eritrit vagy mesterséges édesítőket használhatsz.)

A turmixokat készítheted 1,5 %-os tejjel, növényi tejjel vagy vízzel. (Utóbbiak esetén más a por adagolása)

Ezen kívül szűrt zöldséglevest fogyaszthatsz a két hetesnél, azaz megfőzöd a zöldséget és a levét megihatod. A 30 naposnál ott végül is a lényeg, hogy az adott kalória egységbe beleess, tehát ha pl. 600 kcal-ás az ebéd, de abból 100 kcal-t beáldozol valami cukros lötyire, hát éppen megteheted, csak nyilván nem okos döntés.

Páromnál azt tapasztaltam, hogy neki kellett, hogy sok fajta íz legyen itthon, ő sokat variálta, keverte. Reggelire mindig a cappuchino-s ment, ebédre és vacsira váltogatta.

2016. aug. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2016. aug. 13. 15:14
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy nap hányszor isztok ilyen port ?
2016. aug. 14. 16:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem iszom, bár kóstoltam. Az én ízlésem szerint az epres és a csokis volt a legfinomabb. A párom elkezdte a 2 hetes kúrát, ő ennek megfelelően napi 4x fogyasztotta, mert a magassága alapján ennyi jött ki (165-180 cm között). Ugyan ő pont határeset, mert 180 cm és afölött kell még egy étkezés. Így ő néha megtoldotta még egy fél adaggal is. Mikor én kóstoltam, kókusztejjel kóstoltam meg (egészen laktató, mi tagadás), párom 1,5%-os tejjel itta az adagjait.
2016. aug. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egésznap csak eszt ette vagy mást is evett hozá ?
2016. aug. 15. 19:15
 7/10 anonim ***** válasza:
A párom csak ezt ette, illetve a zöldségleves levét itta ritkán. Majd a két hetes után rátért a 30 napos programra, ott a kalóriákat nem számolta, érzésre evett inkább. Anyósom csak a vacsorát váltja ki vele, nem figyel a többi étkezésére sem. A párom szépen fogyott, olyan -15 kg körül, anyósom viszont egy grammot sem adott le. (Nyilván, ha paprikás krumplit ebédelsz, meg szalámis szendvicset reggelizel, már oly' mindegy, mi a vacsora.)
2016. aug. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hány honap vagy ét alatt ?
2016. aug. 16. 14:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez marha egészségtelen, jelzem.

Lefogyott 15 kilót, valószínűleg izomból és vízből, persze biztos zsír is ment le, de minimális. Élete végéig nem folytatja a diétát, ergó visszaáll a rendes evésre, visszahízik.

Azt sem hiszem, hogy össze tud állítani egy rendes étrendet miután lefogyott, mivel ha valaki elhiszi ezt a turbó(!)diétát, nem lehet túl járatos az egészség/étrend témakörökben.

2016. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan lehet fogyni futotam évekig keveset etem még se sikerült
2016. aug. 20. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!