Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki tart velem? Ma kezdtem,...

Ki tart velem? Ma kezdtem, egy hónapon belül szeretnék legalább 5 (vagy 8 kilótól) megszabadulni.

Figyelt kérdés

Ma kezdtem a diétát.

Sok diétát kipróbáltam már (Norbi, 90nap, káposzta leves, stb), de a legjobban Béres Alexandra programja jött be, így hát azzal kezdem most is.(Legutóbb 7 nap alatt 3 kiló mínusz). 69kg vagyok, jó volna elérni a 60-at 1 hónap alatt. Mellé az úszást választom hetente kétszer, illetve bicajjal járok mindenhova (igaz, eddigis csak bicajjal közlekedtem). Naponta 3szor maté tea étkezések előtt, illetve zöld tea étkezések után. Ja és 6 után nem eszek!

Olyanok jelentkezését várom, akik akár velem kezdenék, akár mostanában a diétájukat. Egymást biztatnánk, tanácsokat osztanánk meg!

Nos, ki tart velem?


2010. ápr. 19. 14:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
és 162 cm vagyok...
2010. ápr. 19. 14:11
 2/13 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék a köv. hónapban ugyanennyit visszahízni, így bocs, de nem.
2010. ápr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy visszahízom, mert életmódváltásra is törekszem!
2010. ápr. 19. 14:22
 4/13 anonim ***** válasza:
irtam privit!
2010. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Én szívesen veled tartanék, de mióta fősulira járok vidékre és minden nap utazgatok elég rendszertelen életet élek. Minden nap változó mikor érek haza de mindig hulla vagyok az utazástól. És általában szendvicseken meg ropin élek ami elég egészségtelen, amint hazaérek megeszem a hűtőt. De már kezdek kétségbe esni, szóval ha van tanácsod, szívesen fogadom. :) A méreteim pedig hasonlók.
2010. ápr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is 162cm magas vagyok, én csak a versenysúlyomat szeretném elérni, ami 49 kiló. Most 52,5 vagyok, és 49-re akarok lemenni. Bár én nem fogyok ilyen gyorsan mint te, de én azért is, mert nincs rajtam sok felesleg. Én ezt csinálom:

-Napi 1050-1300 kalória bevitel

-6 óra után nem eszem

-kisebb adagok, napi 2-3 étkezés, közötte nass: tejeskávé vagy alma, narancs, vagy répa.

-sport, testmozgás heti 3 alkalom. Min. fél óra. Eleinte kocogtam, most gazolok kint a kertben:-D

Kenyeret napi egy szelet!!! De az edédhez, vagy reggelire egy szenyót bőségesen friss zöldséggel (zöldhagyma, paradicsom, paprika, retek,medvehagyma...stb)


Reggelire egy szenyó+zöldség vagy teljeskiőrlésű műzli+gyümölcs tejjel (kb. 400 kal)


Ebéd főtt étel bármi, de ne legyen túl sok, és lehetőleg kenyér nélkül, a kalóriája legyen max. 400 kal.


uzsonna: egy natúr joghurt gyümölccsel és édesítővel vagy egy gyümölcs vagy: egy kis szelet sajt almával... (max. 150-250 kal.


Este 2 dl tej +kakaó +édesítő ha éhes vagyok.



de ma pl. ezt ettem:

reggeli: 2 dl tej+kávé+édesítő (100 kal)

teljeskiőrlésű műzli tejjel+ mézzel (350 kal)


tízórai: 1 narancs + egy natúr joghurt gyümölccsel (80 kal)


ebéd ami 16 órakor lesz: lencsefőzelék +tükörtojás (max. 500 kal.


Este valami apróság, még nem tudom, de max. 100 kal.


Ezzel lassan fogyok, és soha sem hízok vissza (saját találmány), és 26 évesen is max. 2-3 kiló feleslegem van. De az is azért, mert imádok nassolni, és bizony a sütiket ne vetem meg...:(((


Nos ápr. 3 óta csinálom, és eddig egy kiló ment le. Szerintem ez a normális.


De holnap sütök sütit, almáspitét, ami vékony tésztából és friss reszelt almából készítek, amihez folyékony édesítőt teszek.


Ez is egy ötlet. De a saját étkezési szokásaidat is bele variálhatod a kajamenüdbe, és úgy is fogysz, csak a kalóriájukat figyeld!

2010. ápr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

ohhh, én sosem leszek 49 kg, de azt hiszem, nem is baj. Inkább csak a 60-ra törekszem... Akkor tudom, hogy jól néztem ki, de mikor volt már az... Na de most összeszedem magam és igenis megcsinálom!!!

Nagyon jó a teáltalad összeállított diéta is, de Szandi sok mindent nem enged meg belőle, én pedig őt követem és a súlykontroll a bibliám:))

Na bízzunk magunkban!

Hajrá!

2010. ápr. 19. 14:57
 8/13 anonim válasza:

Én is ma kezdtem fogyokúrázni :) szóval veled tartok, igaz én jóval nagyobb súly feleslegtől szeretnék megszabadulni. Legalább 15kg-tól. Én a Gastroyal féle zsírégető kaját eszem, mert mostanában nagyon sok jót hallottam róla... monduk eddig csak egy ebéden vagyok túl, de ez nem volt rossz :)

Emelett még persze mozgok is, biciklizem és futok:) Most még nagy a lelkesedésem remélem még egy jó ideig kitart... :)

2010. ápr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm is pont ma rendelt először a gastroyaltól zsírégető kaját. Kíváncsi vagyok, majd írd le a tapasztalatodat te is! Biztos jó lehet...
2010. ápr. 19. 18:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Kaja ami zsírt éget? Na ne már. Eszek közben meg fogyok? Ki hiszi ezt el?
2010. ápr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!