Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zöld turmix, tapasztalatok?

Zöld turmix, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mellé szoktatok valamit enni, reggelit kiegészítve, vagy akkor tízórakkor? Mennyire hatásos a reggeli zöld turmix?

2016. aug. 13. 23:10
 1/3 anonim válasza:

ha nagy adag, akkor elég

ha húzós a meló aznap, akkor még kell mellé valami magos süti, hogy bírjam a délelőttöt :)

2016. aug. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokaktól olvastam, hogy pörögnek vele délutánig.

Nos, én azonnal pokolian éhes leszek tőle (nagyon sok, nagyon kalóriadús turmixnál lehetne más, de az sem tartana soká), de én ilyen vagyok, nem véletlenül nem iszom pont reggelire zöldturmixot.

A gyümölcsös zöldturmixot nem is szeretem, mert elrontja a gyümölcs finomságát a zöldség. A csak zöldséges zöldturmix már egészen más :) De ez ízlés dolga.

Emberfüggő, kit mi laktat s kinek mi ad energiát. Nekem a nyers zöldség és némi gyümölcs pozitív tud lenni, de ha már eszem, akkor sok kalória is kell, egészen más összetételben. Kiegészítésként frissít meg minden, abban nincs hiba.

Rég ittam zöldturmixot, jó, hogy eszembe juttattad :) Normálisan csak harapom a nyers zöldséget és gyümölcsöt, kellenek nagyon.

2016. aug. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

* zöldturmix

* tíz órakor

2016. aug. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!