Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá, hogy fogyjon?

Hogyan vegyem rá, hogy fogyjon?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, kedves, értelmes teremtés, csak sajnos eléggé túlsúlyos (170cm/115-120kg). -Csokifüggő, egyszerűen lételeme az édesség, sajnos azt hiszi, ha diétás édességet, Norbi termékeket, vagy zsírmentes-gumicukor, meg hasonló ocsmányságokat fogyaszt az majd segít a helyzetén...

Amúgy mással is baj van, pl. nem érdekli, hogy áll a haja, anyukája öltözteti-azért 24 évesen ez szerintem nem jó. Soha nem volt még dolga a másik nemmel.

Most abban reménykedik, hogy kap egy futógépet, és az majd CSODÁT művel, de már van otthon nekik egy ellipszis-és egy lépcsőgépük is...Azt sem használja.

A többi barátnője, meg adja alá a lovat, "jaaj nem kell fogynod, jó feneked van", elhalmozzák édességgel, stb.


Egyszer elvittem futni, akkor is sírva fakadt, mert kifáradt. De mégis, hogy vegyem rá, mert már engem zavar külseje?!


2010. ápr. 19. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Hát én leszrnám, már elnézést a kifejezésért. Ez nem a te dolgod, ne telepedjen rád. Bocs, de utálom az ilyen elkényeztetett, akaratgyenge embreket, mint a barátnőd.
2010. ápr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
szerintem már nem szereted őt annyira, mint amennyire szeretted. És ő se nagyon. Én mindent megtennék, hogy megfeleljek a páromnak
2010. ápr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jaj, mármint barát-nők vagyunk, nem párkapcsolatban élünk egymással:)
2010. ápr. 19. 16:33
 4/9 anonim válasza:
100%
Mindenképp rá kell vezetned arra, hogy egészségtelen, és akár bele is halhat ebbe a súlyfeleslegbe, nem vicc... Muszáj lesz elmennie doktorhoz. Nyugodtan megmondhatod neki, hogy az életével játszik..
2010. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy hasonló kaliberű ismerősöm, próbáltuk mi is rávenni, hogy tegyen valamit. Az volt a legrosszabb, hogy elkezdtett úszni, diétázni, ez ment egy ideig, majd kiderült, hogy hazudott nekünk a nagy fogyókúráról. Egyszer amikor vendégsébe voltam nála, kidobtam valamit a szemetesbe, és teli volt csoki, csipsz papírokkal...

Azóta sajnos csak romlik az állapota.

2010. ápr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

16:34

Megpróbálom, letöltök vmi egészségügyi filmet, aztán ajánlom neki. Köszi!

2010. ápr. 19. 16:53
 7/9 anonim válasza:
Én ajánlok egy misor az egyik csatornán szokott lenni hogy fogyasz le és ott meglátná hogy mi vár rá mert ott többen is jó ducik és söt bocs a kifejezésért de olyan dagadtak ez vezethet cukorbetegséghez és szivinfarktushoz én azt ajánlom hogy hivd el turázni meg beszélges el vele keményen a jövöjéről ahol én nyaraltam keményen elbeszélgetem azal a csajjal és megmutatam azt a müsört és azt mondta köszönöm szépen és ha jól tom még mindig tartjuk talafonon és neten a kapcsolatot és már vagy 10 kg is leadot azokkal a feledatokkal amiket mutatam gugolás satöbbi de ha tényleg olyan duci akkor elöbb ilyen lépcsözögép futást ajánlok mert a térdének nemjó a nagy súly szerintem probáld meg mondom ez nálam hatásos volt már 2 -szer is szerintem nyugotan megprobálhatod de elöszörnem megy akkor probáld többször a végén bele törödik nehogy az legy en hogy a ruhákba sem fér bele!!!!
2010. ápr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

16:49


Ő a szüleinek füllentett így. Pl. volt, hogy meghívott vendégségbe, betárazott csokis kekszet, csokit meg gumicukrot. Az egészet ő ette meg másfél óra alatt, majd amikor megérkeztek a szülei, és az apja kérdőre vonta, közölte, hogy "de hát elfeleztük". Amikor kérdőre vontam, sajnáltatni kezdte magát.

2010. ápr. 19. 16:58
 9/9 anonim válasza:
De téged ez ne érdekeljen az ő teste pár év múlva ráfog jönni !!Esteleg ha elvinnéd strandra akkor észre venné magát!!!
2010. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!