Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap ezeket ettem:

Reggeli: Melegszendvics: 314kcal

Ebéd: 2 szelet rántott hús: 430kcal + uborkasali: 70kcal

Vacsora: 100g túró: 134kcal

Összesen: 948kcal

Tegnap 67,9 voltam ma meg már 68,3 lettem pedig tegnap összesen 7 órát sétáltam a kutyával mert elmentünk túrázni. Mitől lehet ez? Annyira szomorú vagyok. Ma biztos nem fogok egy falatot sem enni. Pedig úgy terveztem hogy nyár végére lemegyek 65-re vagy 62-re. De ez így nem fog menni :(

12/L 181cm



2016. aug. 15. 09:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A menzeszemmel szerencsére minden rendben. A hajam minimálisan tényleg hullik. Azóta ettem 400g gulyáslevest és egy tojást este pedig 100g túrót 100g sült csirkemellel fogok és zöldségekkel. Köszönöm mindenkinek a válaszát.
2016. aug. 15. 14:58
 12/14 anonim ***** válasza:
12 éves 181cm és minden rendben a menzeszével... egyre hihetetlenebb ez a sztori...
2016. aug. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A magassaghoz nem tudok hozzaszolni ( en is mindig magasnak szamitottam), de azt pontosan tudom, hogy 11 eves korom ota menstrualok rendszeresen. Es anno nem csak en voltam vele igy, hanem kb. a lanyok fele az osztalyomban. Ebben mi olyan hitetetlen, hogy 12 evesen menstrual?
2016. aug. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, hogy 12 éves gyerekként ennyire méregeted az ételeket és számolod a kalóriákat. Mi lenne ha egyszerűen egészséges ételeket ennél és sportolnál (bicikli, görkorcsolya bármi amit szeretsz) és nem azt néznéd hogy hány grammot híztál.
2016. aug. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!