Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek a súlycsökkentés...

Mit tegyek a súlycsökkentés érdekében?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, 164cm és 59 kiló. Folyamatosan figyelem a súlyomat és tragikusnak veszem, ha hízok. Eddig mindig 52-54kg voltam(abba kellett hagynom a sportot egyéb okok miatt), de most ettől az 5+tól teljesen ki vagyok borulva...Mit tegyek? Légyszi mondjatok vmi hatásosat, hogyan lehetek vékony mégis izmos és csinos?
2010. ápr. 19. 16:22
 1/1 anonim válasza:

Figyelned kell arra, hogy mit és mennyit eszel. Kiegyensúlyozott táplálkozás. Ne hagyj ki étkezést, mert akkor farkaséhes leszel.Nyers zöldség, és gyümölcs feltétlenül legyen az étrendedben. Ha nassolni vágysz akkor nem csokit és cukorkát kell enned. Aszalt gyümölcs legyen inkább, de nem sok, mert óriási a cukor tartalma. Édes üdítőket, szénsavas üdítőket ne igyál.

Én sült húst nyers salátával eszem. Olyan is van, hogy nem eszem a húsból, akkor a körethez eszem meg salátával.

Nem fogyókúrázni kell, hanem minden nap meggondolni hogy mennyit eszem. Erre minden nap kell figyelni, mert ha most lemegy 5 kg és visszatérsz ahhoz, hogy mindent befalsz akkor a duplája megy vissza rád.

Korán vacsorázz, mert a gyomor a tyúkokkal megy aludni. 6 óra táján érdemes megvacsorázni.

Biztosan iszol elég folyadékot. Vízre, és buborékmentes vízre gondolok. Ha szomjazik a tested akkor éhséget érzel, pedig szomjas vagy.

2010. ápr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!