Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom, hülye kérdés de normáli...

Tudom, hülye kérdés de normális válaszokat várok?

Figyelt kérdés
Napi 5x eszem, (reggeli, tízórai, ami alma, ebéd, uzsonna, ami szintén alma és vacsora). Ugye nem lenne bajom ha mondjuk néha elnyalnék egy diabetikus fagyit közbe? Attól nem hízom ugye? Vagy ha például egyik nap többet ennék ebédre, attól nem hízom? Bocsi csak nagyon félek, hogy a nehezen leadott kilók visszajönnek.
2010. ápr. 19. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy egy-egy iylen alkalomtól meg híznál :)

De próbáld ki az én modszeremet: hat után nem eszek. Nekem tesóm ajánlotta (30/L), aki ezzel ugyan az első egy hónapban nem fogyott, de a másodiktól kezdve már minden héten lementróla 1-05 kiló :) Nálam is nagyon bevált :) Szerintem neked sem ártana :) Nameg sportolj! De az eredeti kérdésre a cálaszom: nem nemhinném, hogy enyitől meghiznál! :) Az viszont, hogy napi 5-ször eszel nagyon jó! Nekem nincsen rá energiám (kaját elkészíteni,megteríteni,megenni,elpakolni. stb) meg időm se... :) (15/L)

2010. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, annyi belefér.De sztem ne mindig csak almát egyél :S
2010. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
5kor van az utolsó étkezésem, mivel 8kor fekszem le és lefekvés előtt 3 órával már nem eszem... hát de mit tudnék enni tízóraira és uzsira ami nem több kalória mint 2-3 alma?
2010. ápr. 19. 18:07
 4/10 A kérdező kommentje:
ja, és én már nem fogyózom, csak súlyttartok.
2010. ápr. 19. 18:09
 5/10 anonim ***** válasza:

Mostmár, hogy itt a tavasz eléggé sok gyümölcs közül válaogathatsz!pl.: narancs,barack,eper,szeder áfonya, stb.

De itt van egy kcal táblázat: [link]

2010. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
32%

Fogyni csak úgy lehet, hogy nem eszel és folyton mozogsz megállás nélkül! Ha egy kicsit is eszel már híztál is.

A fogyás olyan dolog, hogy amikor már nincs a szervezetedbe elég táplálék akkor a tested szó szerint meg eszi saját magát vagyis a zsírt amit raktárólt.

2010. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

khm... Nem nem eszel, hanem kevesebbet eszel mit amenyit mozgással le adsz. Nem mind1 :D

Ha pl. napi 4.000 kcal-t tornázol le közben meg 2.500-at viszel be akkor máris fogysz. de ha csak 1.500-at adsz le és e mellet ugyanannyit eszel akkor hízol :)

2010. ápr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
aham értem, de ha 1-2 nap több kalóriát viszek be, mint amennyit elégetek vagy mint amennyit megszokott a testem, attól még nem hízom, nem?
2010. ápr. 19. 18:41
 9/10 anonim ***** válasza:

ha többet viszel be mint amenyit elégetsz akkor hízol.

De ha Pénteken 200 kcal-lal kevesebbet vittél be (valami véletlen ok folytán) és vasárnap 100-al többet akkor nem hízol, mert a kettő kiüti egymást. :)

De a legjobb ha mérlegen elenörzöd :) Ha sikerül tartani a sulyodat akkor mindent jól csinálsz! :)

2010. ápr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nézd, ha havonta 1-2-szer többet eszel (sokat) vagy bűnözöl, attól - normális esetben (=ha eddig nem koplaltál) - nem hízol el. De ha minden második nap többet eszel, akkor igen, vissza fogod szedni a kilókat.


Egyébként a diabetikus fagyi sem hízlal kevésbé, mint a rendes, akkor mindenki azt enné. De nyugodtan egyél havonta 2-3-szor fagyit (akár normálisat), persze nem egy vödörrel, hanem 2 gombócot.

Ikeában lehet kapni olyan edényt, amiben pálcikás jégkérmet lehet csinálni. Ha joghurtból megcsinálod otthon a fagyit mézzel, sok gyümölccsel, az még jobb, azt akár rendszeresen is eheted. A lényeg, hogy ne legyen teletömve finomított cukorral.

2010. ápr. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!