Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 500-800kcal-os fogyókúrázók?

500-800kcal-os fogyókúrázók?

Figyelt kérdés
tapasztalat?
2016. aug. 17. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szinte mindenki kipróbálja egyszer a koplalást,aztán rájön...
2016. aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Én tavaly előtti nyáron csináltam ilyet, háromszáz (néha az ötszáz is összejött, de csak nagyon jó napokon) kalórián éltem három hónapig, orvosom is támogatta, amit még máig nem értek, hogy egy ilyen drasztikus dolgot, hogy tudott támogatni. Mondjuk utálta a túlsúlyos gyerekeket, mindegy. Anyukám pánikba volt teljesen, tömni akart, azt hitte undorodom a kajától, de semmi ilyenről nem volt szó. Folyamatos szédülés és fejfájás, hányinger gyötört, egész nap feküdtem, este pedig lenyomtam egy Béres Alexandra videót. Idegbeteg voltam, sápadt, meg hasonlók. Ezzel a módszerrel fogytam is, mint állat, 15 kg-t, de nagy volt a feleslegem is. Nekem személy szerint, érdekes módon nem jött vissza semmi belőle. Haha, jajj de jó, mi? Hát nem. Olyan szinten megnyúlt a bőröm, még ennyi fogyás után is, hogy hihetetlen. Most is csak azért tűnik hájasnak a karom, mert sok rajta a feleselges bőr. Tanultam ebből, nyaranta (mivel máskor nincs időm ezzel foglalkozni, de máskor se eszem össze-vissza mindent) ráálltam már 1000-1200 kalóriás diétára, lassabban megy, de jobban érzem magam. Izmosodom is, szóval ez sokkal jobb, mint a régebbi próbálkozásom.
2016. aug. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!