Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez tényleg fogyaszt?

Ez tényleg fogyaszt?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm már-már betegesen fogyózik. Minden diétát kipróbált már, de most egy különös ötlettel állt elő. Pár napja nem eszik szinte semmi szilárdat, de rendszeresen megeszi a cicakakit az orrából. Azt mondta valahol hallotta, hogy vitaminban gazdag, de kalória nincs benne. Én ezt kicsit undorítónak tartom és nem is tudom elhiggyem e, de tény hogy nem szokott rosszul lenni, pedig tényleg nem eszik mást csak gyümölcslét. Lehet hogy tényleg fogyaszt?
2010. ápr. 19. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
fuuj b*zdmeg:O
2010. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem, kísérd el egy pszichiáterhez...:S :S :S
2010. ápr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
ezbeteg o.O
2010. ápr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm, de nem minősítést kértem, hanem hogy működhet-e és lehet-e így fogyni.
2010. ápr. 19. 20:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem fogyaszt semmit sem ha fogy akor az azért van mert nem nagyon eszik és azért nincs rosszul mert a gyümilében is van annyi tápanyag amitöl éppen nem esik össze!!
2010. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
fincsih :D
2010. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

:D:D:D

Na, végre valaki nagyon szépen beszólt az anorexiásoknak!



Juteszembe. Ma egyel több salátalevélre néztem rá a boltban, mint szoktam. Nagyon nagy bűnt követtem el? Ha megmosom a szemem, az segít vagy szórjak rá inkább sót?...

2010. ápr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2 marék sót, + még borsot is...sőt egyél fűszersót, mert az is fogyaszt...hülye anorexiás marhák, tönkreteszik magukat ...
2010. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Máté98 válasza:
A macskaakna nem fogyaszt hanem megöl... pszichorexiás...de ha a gyomra megszokja a kevés kaját, a végén nem tud többet befogadni a szokottnál, és vagy műtét, vagy halál.
2010. júl. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ez agy beteg.Hogy tudja megenni..neki szerintem nem fogyni a kéne hanem orvoshoz mennie..xD
2011. ápr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!