Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A salátaöntet hizlal?

A salátaöntet hizlal?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
semmi nem hizlal, csak ha mértéktelenül eszel, de kifejezetten kevés kalóriát tartalmazó salátaöntetet is lehet készíteni, de ha kicsit kalóriadúsabb, akkor meg nem öntesz rá olyan sokat és kész
2010. ápr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a bolti igen, másrészt tele van minden sz*rral.

csinálj házilag: 1-2 pohár kefír/joghurt, kis só, kis oliva/napraforgó olaj, bors, esetleg fokhagyma...csak a fantáziádra van bízva

az olaj nyersen és kis mennyiségben egészséges, tele van E-vitaminnal, meg minden mással

2010. ápr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10.21! Ez tetszik nekem! :)
2010. ápr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok

ja és rakhatsz még bele sűrített paradicsomot is és egy kis pirosaranyat- akkor megkapod az ezersziget salátaöntetet

kaprot és uborkát is rakhatsz bele- kész is van a gyrosos tzatziki salátaöntet(fehér)

2010. ápr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10.40! Köszi, de jó ötlet, már ma kipróbálom! :) (10.37-es)
2010. ápr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

örülök, hogy segíthettem:)

a gyroshoz a csípős öntete meg úgy tudod elkészíteni, hogy egy kanál erőspistát összekeversz 3 kanál vízzel és 1 kanál sűrített paradicsommal

2010. ápr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A bolti igen, és a majonézes is. Én tejfölbe szoktam fél kigyóubit belereszelni + 1 gerezd fokhagymát, az isteni. Néha meg csak egy kevés sajtot reszelek bele. Vagy csak simán leöntöm a salit natúr joghurttal.


A ketchup se jó (cukros, tartósítószeres), meg nincs is jó íze joghurttal, legalábbis szerintem szörnyű... Kis adagban próbáld ki esetleg.

2010. ápr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én inkább zsírszegényt tejfölbe szoktam pirospaprikát tenni,meg újhagymát.nagyon jó.

vagy csak simán tejföl és citrom.nekem az is ízlik. :)

ja meg persze mind2őhöz egy kis só.

2010. ápr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

tejföl=zsíros

kefír=zsírszegény!

2010. ápr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

HÍZLAL: ha majonézes, tejfölös, olajos.(A bolti és gyorséttermi öntetek döntő többsége ide tartozik!)

NEM HÍZLAL: ha ecetes, kefíres, citromleves vagy zsírszegény joghurtos.


Szóval: csináld az öntetet te magad, méghozzá az utóbbi összetevőkből használhatsz fel egyet-egyet öntetnek.


Nálam most ez az öntet a favorit: egy natúr zsírszegény joghurt,kis ecet, só, pár csepp édesítő, zöldfűszerek és egy kis szójaszósz. Ugyan ez kb. 100 kcal, de rengeteg zöldségre elég és hasonló az íze, mint a majonéznek (ami viszont baromira hízlal). Nagyon finom szerintem

2010. ápr. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!