Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek fogyni kéne?

Szerintetek fogyni kéne?

Figyelt kérdés
165 cm vagyok és 59kg. azt mondják nem vagyok dagadt de én annak érzem magam. Meg egy fiú is mondja hogy kövér vagyok és neki már hiszek két cm-t nőttem és semmit se híztam kicsit jobban érzem magam. szeretnék mog 9 kg-t fogyni a testzsírszázalékom 24 százalék. mit tegyek? 12l

2016. aug. 21. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne fogyókúrázz! Kezdj el sportolni és ha eszel édességeket, akkor csökkentsd a mennyiségét. A súlyoddal nincs gond, teljesen ideális, valószínűleg kevés izom van rajtad, de heti 3-4x 1 óra sportolás és pár hónap múlva már maximum irigységből mondanak rád ilyeneket!
2016. aug. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod és sportolok a nasiról is lemondtam viszont az izomzatom változó karizmom sok van viszont ott hájam is van egy kevés combomon meg csak izom van
2016. aug. 21. 11:47
 3/9 anonim válasza:
Ha te úgy látod hogy kövér vagy akkor kezdj el sportolni és nem kell diétázni hanem egyél kevesebbet ha pl reggelire 3 szendvicset ettél akkor most csak 2-t egyél nem kell sanyargatni magadat de ha tényleg amiatt hiztál el hogy túl sokat eszel akkor tegyél ellene de az is jó ha nem eszel már chipset meg mindenféle csokit(nem tudom hogy miket és mennyit szoktál enni) én pl már 2 éve nem eszek chipset eleinte nehéz volt de mostmár nem is kívánom, a csokirol picit nehezebb lemondanom mert néha még most is becsúszik egy-kettő :D de ha tényleg nagyon kivánod akkor lehet enni :D Amúgy nyáron ezzel már 7 kg-t fogytam(2 hónap alatt) lehet hogy lassú meg minden de legalább ezek a kilók nem jönnek vissza és gondolom te is tartós fogyást szeretnél én még egyébként betartom ezt a tervet :) és be is fogom. jah azt nem mondtam hogy sok gyümölcsöt és zöldséget egyél sok sikert! Én 160 cm vagyok és most 50 kg és még így is van rajtam felesleg de gondolom akkor a én a könnyű csontúakhoz tartozom :)
2016. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Várj a fogyással, amíg benő a fejd lágya.
2016. aug. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet rajtad egy kis felesleg, de nem muszaj egybol orult fogyokuraba kezdeni. Mindeneppen mozogj valamit, heti 4-5szor, mert nagyon sokat segit. Ezen kivul figyelj a kajara, de kezdetben eleg, ha nem eszel nasit meg edesseget, csak rendes kajat, eppen annyit, hogy jollakjal, ne tobbet. Kesobb ha igy nem erzel eredmenyt, megkerheted anyudat, vagy aki foz otthon, hogy keszitsen egeszsegesebb eteleket, mert fogyni szeretnel. DE ennek tenyleg csak vegso esetben kell bekovetkeznie, foleg hogy nem vagy elhizva, csak egy kicsit testes vagy!

Sok sikert alomalakod eleresehez! ;)

2016. aug. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. sportolni sajna csak heti kétszer két órát és az asztmám miatt többet nem is nagyon sokat kéne sportolnom nasit már nem eszem de nem is kívánom. Nem is Őrült diétába kezdenék csak mondjuk kevesebbet eszek. suliban eddig két szendvicset ettem de már csak egyet fogok csak fehérlisztet szoktam enni mert a rozsra érzékeny vagyok köszi a bíztatást
2016. aug. 21. 12:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Minek hiszel a fiúnak??? Akármilyen leszel, mindig lesz, aki be fog szólni, aki szerintem nem vagy jó. Szóval mások véleményétől ne függj ennyire.

Semmiképp se fogyókúrázz.

Ha van valami rossz szokásod, azt hagyd el, pl. rendszeres sok nassolás, cukros italok nagy mennyiségben. Mozogj, amit szeretsz, legalább minden másnap. És akkor nem lesz gond. Most egyébként is nagyon sokat fog változni a tested, pont abban a korban van.

2016. aug. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Asztma mellett igen is fontos sportolni!

[link]

De ha utána nézel rengeteg ezzel kapcsolatos cikk van ;)

2016. aug. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az utolsónak. nagyon köszi a tippe
2016. aug. 21. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!