Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó ha ezeket eszem? Fogok fogyni?

Jó ha ezeket eszem? Fogok fogyni?

Figyelt kérdés

reggel mindig megeszek egy zsömlét mivel nem bírom akkor a tesi órát ha nem. de azon kívül joghurt,zöldség,gyümölcs,és levesek.

Még mit ehetnék ezeken kivül?


2010. ápr. 20. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
abonet, husok zsír nélkül, teljes kiörlésü zabpehej.
2010. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sportolj többet és ne koplalj, reggel egyél rendesen főleg szénhidrátot, ne nasizz, ne igyál cukros üdítőket és ne akarj csontsovány lenni
2010. ápr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

attól nem fogysz, ha nem eszel

nem is tudom honnan szeded ezt a tév hitet

2010. ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
enni fogok,nem is azt irtam hogy nem.Csak nem tudom már miket egyek.És sportolok is van 3 tesiórám +1éfél órás DSK + kétszer vissza kell menni a suliba az 1km.Hétvégéken általában itthon vagyok,de szoktam menni ide oda bár ez nagyon ritka.
2010. ápr. 20. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:
a zsömlét cseréld le teljes kiőrlésű szendvicsre, vagy abból is van már zsömle, egyél főtt tojást, tejet, húsokat, joghurtból is csak light-ot vagy natúrt. De amúgy szerintem Norbi-updateezz szerintem beválik.
2010. ápr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!