Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Otthoni tánccal fogyni szeretn...

Otthoni tánccal fogyni szeretnék. Ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék 5-10 kilót fogyni. Ha visszaveszek az édességből és elkezdek itthon heti 3-4szer táncolni mennyire lesz hatásos?

Figyelembe véve azt ,hogy most az buszhoz sétáláson és tesiórán kívül semmit nem csinálok. Tudom ez nagyon rossz ,de épp ezért szeretnék változtatni.


És még talán a tánc mellé heti 2 szer futnék 20-30 percet.


Ki mit ajánl?


jaa és 17 éves vagyok. 162/60kg


2010. ápr. 20. 19:09
 1/3 A kérdező kommentje:
*a buszhoz
2010. ápr. 20. 19:10
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven elég,ha fogysz 2 kg-t.Barátnőm most 14 éves,66 kg és 163-164 cm(kb.) én is 14 éves vagyok,158,5 cm-rel 56 kg.59 kg is voltam,de ez a téli-tavaszi átmenetes időszak eléggé elétvágytalanított,ezért kicsit lefogytam,és más tesitanárunk is lett februárban...és 2 kg-t fogytam:D és már nem tartom magam kövérnek,pedig ha te 16 évesen a 60 kg-t 162 cm-rel soknak tartod,akkor nekem az 56 kg az NAAAGYON SOK:P én mégsem akarok többet fogyni,csak tartani a súlyt.
2010. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tölts le zumbát:) de van a youtube-on is.
2010. ápr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!