Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segítene nekem? Szeretn...

Valaki segítene nekem? Szeretnék fogyni kb.15 kg-ot.

Figyelt kérdés

Közeleg a nyár és nagyon szeretnék lefogyni. Az utóbbi 2 évben sikerült így meghíznom :S. Már többször próbálkoztam, sokfajta diétával/tornával, de a súlyt amit szeretnék sosem tudtam elérni. Legtovább 3 hónapig bírtam, akkor 6 kg-ot leadtam, de elfogyott a kitartásom és végül visszahíztam, pedig már jó úton haladtam. Tippeket szeretnék, illetve jótanácsokat, hogy kinek hogyan sikerült. Esetleg ha lenne valaki aki elkezdené velem?(nagyobb lenne a kitartásom)

169 cm vagyok és jelenleg 75 kg :(

17/L


2010. ápr. 20. 21:15
1 2
 1/13 anonim válasza:
A 90 napos diétát tudom javasolni neked, mert nem olyan drasztikus, és lehet enni mindig, nem kell koplalni, csak tudni kell mit mivel nem szabad enni. Nekem is sikerült leadnom vele 12 kg-ot fél év alatt. olvass utána, megéri belekezdeni, mert pár hét után érezhető, és főleg látható a változás. Sok sikert és kitartás!
2010. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Hello

Én 16 éves fiú vagyok.

És most adtam le 20kg fél év alatt.

Még 5kg kéne leadnom és vége.

Ha érdekel a dolog írj egy üzenetett és leírom én mit csináltam és hogy.

2010. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

hú, nekem is elküldöd e-mailben?:)))

Kérdésre válasz: én most tatarek rezső zsírégető tornáját kezdtem el. Állítólag nagyon jó. Ha van akaraterőd csinálni, és mellette ésszerűen táplálkozni, akkor hajrá. Ha gondolod, én csinálhatom veled.

20L

2010. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Ha gyorsan akarsz fogyni, akkor sajnos száműzni kell az étlapról minden állati eredetű élelmiszert, tehát nem csak a húst, a tejtermékeket is, és a búzalisztből készült pékárukat is. Ha érdekel, szívesen segítek én is, hogy miket és hogyan lehet enni. 45 kg vagyok, és nagyon hízékony(!), de ennek az étrendnek és a sportnak köszönhetően nem hízom el. Egyébként nagyon változatosan étkezem, és soha nem koplalok. Küldhetsz nekem is emailt, ha segítség kell.
2010. ápr. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

húst meg tejtermékeket nem kell száműzni!!! miket beszélsz te?

csak nem szabad tocsogós zsírban enni! a szervezetnek szüksége van a tápanyagokra!

2010. ápr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2. válaszoló érdekelne, hogy neked hogyan sikerült, leírnád?

2010. ápr. 21. 15:22
 7/13 anonim válasza:

2. vagyok

El kezdtem kosárlabdázni itt meg volt a 3/hét edzés 1.5óra/nap. Ennyi mozgás elég volt.

szénhidrát kerülni kell ezt úgy csináltam hogy:

Reggelre ettem egy kis szénhidrát itt arra gondolok pl : egy zsömle vajjal és sonkával. Ennyi kell az agynak.

Ebédre csak menzás kaját tudok enni ezt annyival igazítottam hogy kenyere egyáltalán nem ettem bármi volt a kaja menzás kaja nem nagy így az adagtól nem kell félni.

Vacsorára pedig azt alkalmaztam hogy csak csirke mellet ettem salátával. Vagy pl ha sültkrumplit kivánsz akkor azt szed de csak magába.

Ha olyan napom volt hogy csirkemell akkor sütve vagy rántva sok salátával figyelve az adagra hogy a gyomrom szűküljön. Én nagyon sokszor ettem krumplit mert szeretem akkor magába ettem. Ennyi a lényeg ehetsz tésztát is de csak magába és akkor holnap meg húst eszel de mértékell.

Nekem így 3 edzéssel + ezzel az étkezéssel sikerült leadnom a felesleget.

Nagyon bevált ez a vacsorás dolog.

Viszont csokit nem ettem max heti egyszer de azt csak délelőtt.

És PERSZE CSAK VIZET IGYÁL.

Remélem segítettem

2010. ápr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Énis sajnos menzán tudok enni, szóval azt nem tudom lecserélni, de a reggelin és a vacsorán változtatok. Nemrég kezdtem el aerobikra járni, heti 1x.

De ezt itthon is tudom csinálni és akkor mondjuk heti 3x csinálnám+ futnék. Remélem sikerül majd nekem is .. :)

2010. ápr. 21. 21:02
 9/13 anonim válasza:

2.vagyok.

Sikerülni fog a futás jót tesz.

Ha hasból szeretnél fogyni tudom ajánlani az eröltetett sétát 1.5 órát.

Az nagyon jól égeti hasról a zsírt és jobban meg éri 1.5 órát erőltetetten sétálni mint ha pl bírsz 10 percet futni.

Ezt a dolgot meg hogy vagy köret vagy hús úgy eszel hidd el nagyon beválik.

De reggel egyél szénhidrátott mert kel az agynak :)

Sok sikert ha sikerült lefogyni min 5 kilót írd le ide :D

2010. ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
+ én is csinálhatom veled és írom én hogy állok.
2010. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!