Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segítene nekem? Szeretn...

Valaki segítene nekem? Szeretnék fogyni kb.15 kg-ot.

Figyelt kérdés

Közeleg a nyár és nagyon szeretnék lefogyni. Az utóbbi 2 évben sikerült így meghíznom :S. Már többször próbálkoztam, sokfajta diétával/tornával, de a súlyt amit szeretnék sosem tudtam elérni. Legtovább 3 hónapig bírtam, akkor 6 kg-ot leadtam, de elfogyott a kitartásom és végül visszahíztam, pedig már jó úton haladtam. Tippeket szeretnék, illetve jótanácsokat, hogy kinek hogyan sikerült. Esetleg ha lenne valaki aki elkezdené velem?(nagyobb lenne a kitartásom)

169 cm vagyok és jelenleg 75 kg :(

17/L


2010. ápr. 20. 21:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Jólvan, köszönöm. Akkor majd ide írom, hogy én hogy állok és ha szeretnél te is írsz :)
2010. ápr. 22. 21:35
 12/13 anonim válasza:

hello 2.

Sikeresen leadtam egy kilót

195 cm vagyok anno 127 kiló voltam ma reggel 103kg.

Elkezdtem gyurni is .

Te hogy állsz látszódik valami?

2010. ápr. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hmm igaz még nincs meg az 5 kg..

de gondoltam megosztom veletek, hogy eddig 2- 2,5 kg lement :) én ennek is örülök :P

2010. máj. 11. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!