Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ilyen géppel maszírozom a...

Ha ilyen géppel maszírozom a hasam, lemegy tőle egy kis felesleg?

Figyelt kérdés

heti több alakalommal futok vagy szobabiciklizem.edzőterembe is járok.testemmel megvagyok elégedve, csak a hasam nem tetszik.egy pár centit lekéne dobnom, és nem megy, hiába figyelek az étkezésemre és edzem.

[link]

[link]


2010. ápr. 20. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem néztem meg mi ez, mert nem ez lesz a megoldás. Ha tényleg odafigyelsz a kajára, akkor csökkentsd a szénhidrátot. Lemehetsz akár 1g/tskg-ig. Napi 2 kanál lenmagolajat is egyél valamelyik étkezéshez! És emeld 15 perccel az aerobot. Ennyi.
2010. ápr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

az előzővel szemben azt gondolom, hogy vannak területek, ahol a zsír be van tokosodva, és egyszerűen nem megy le. csontsoványságig is fogyhatsz, akkor se. szerintem teljesen felesleges túlhajszolni magad, jobban fogyni, mint amennyire amúgy kellene, vagy egészséges.


az általad belinkelt képek eléggé ódivatú ágat képviselnek, ilyeneket 15-20 évvel ezelőtt reklámoztak a tévében :)


azt gondolom, hogy a legokosabb az lenne, ha utánanéznél, milyen alternatív zsírbontó lehetőségek vannak. különböző fogyasztó masszázsak léteznek, vákum kezelés is van már. ezen kívül más technológiák is vannak, amikkel viszonylag egyszerűen és hatékonyan megszabadulhatsz a betokosodott zsírtól. keress rá az interneten a zsírbontásra. az infraszauna is nagyon jó pl, és kifejezetten egészséges.

2010. ápr. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ajánlom az Ultracontour kezelést, az szépen leviszi. Az a gép biztos, hogy nem fogja levinni a hasad. Ha nem akarsz ultracontourra menni, akkor több hasizom gyakorlat kell, a duplája, mint amennyit most szoktál. Ami nagyon fontos, hogy nem szabad kenyeret enni, és semmilyen péksüteményt amiben búzaliszt van, mert a búzában van egy enzim, ami a meglévő izomsejteket zsírsejtekké alakítja, tehát nem csak a szénhidrát tartalmával van a gond, nem amiatt hizlal, ezt sokan nem tudják. De az a gép egy nagy kamu szerintem!
2010. ápr. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia!ettöl ne várj csodát.szedj zsirégetőt,nekem bevált.
2010. ápr. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen zsírégetőre gondolsz?
2010. ápr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!