Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivan, ha nem tudok leállni a...

Mivan, ha nem tudok leállni a fogyókúrával?

Figyelt kérdés
Már elértem a célom (20 kilót fogytam) és mindenki mondja,hogy jól nézek ki,de egyszerüen nemtudom abbahagyni. Lelkifurdalásom van minden "bünös" falattól,még akkor is,ha az csak egy müzliszelet. Mit csináljak?
2010. ápr. 21. 10:03
 1/9 anonim válasza:
91%
Jó, hogy észrevetted magadon és hogy még időben. Keress fel egy orvost.
2010. ápr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Bekattantál. Előfordul ez, mással is megesik. Valószínűleg el fogsz fogyni, szóval ezt előbb kellett volna átgondolni.

Ez valamilyen pszichés probléma lehet, mindenesetre érdekes azt tudni, hogy vannak olyan emberek, akik hiúságból, vagy azért, hogy másoknak megfeleljenek még annak a kockázatát is vállalják, hogy megzavarodnak.

2010. ápr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

A "bűnös falatok" elhagyása nem probléma, tök fölösleges megenni őket, pl. a műzliszelet is tele van cukorral (az édesítő még rosszabb), és nem csak hízlal, hanem egészségtelen is. Megleszel nélkülük.


Ha egészséges ételeket eszel, nem kell lelkiismeret furdalásodnak lenni. Ha ezek miatt is érzed, akkor tényleg jó lenne egy szakember, mielőtt anorexiás leszel.

2010. ápr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem is baj, hogy nem kezdesz újra zabálni, mert újra felhízol.

A magasságodtól és a súlyodtól függően vidd be a napi kalóriamennyiséget!

Kb. így tarthatod a súlyodat!


150-160 cm és 45-55 kiló kb. 1500 kalória/nap

161-170 cm és 50-65 kiló kb. 1500-1700 kalória/nap

171-180 cm és 60.75 kiló kb. 1600-1900 kalória /nap

enyhe fizikai aktivitás esetén így tarthatod a súlyodat!

Abba belefér néha egy csoki is, és egy fagyi is, a lényeg az összkalória-fogyasztás!


26.L

2010. ápr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
keresd fel a pszichiátriát!
2010. ápr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ha még egyáltalán létezik.
2010. ápr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne drámázz. Bűnös falatot meg tényleg ne egyél, akkor se, ha nem fogyózol, mert nem egészséges.
2010. ápr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy a pl. krumplit is annak érzem...na mindegy,majd csak nem fogyok el!
2010. ápr. 21. 19:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem majdnem ugyanez van, én edzésmániás vagyok, illetve ha eszek vmi nasit, rögtön elkell mennem futni v vmit csinálnom kell. Napi másfél óra minimum amit futok,de még többet sportolnék. Ha nem tudok elmenni napi 2x futni minden bajom van.
2010. ápr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!