Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 g ch egy napra az sok vagy...

20 g ch egy napra az sok vagy kevés? O. o

Figyelt kérdés

2016. aug. 30. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég kevés.
2016. aug. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
HUh akkor jó köszi:))
2016. aug. 30. 17:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Zerocarberek közt nőttél fel, hogy felmerüljön a kérdés, hogy sok-e?


Iszonyú kevés, ha engem kérdezel, nekem eszembe se jutna tartósan alámenni, annál sokkal jobban szeretem a zöldségeket s a többi növény közül is sokat... Azokban pedig van ch (nem mintha a tojásban nem lenne, persze).


Sokan élnek alatta, nem arról van szó. De ha ketogén diétázni akarsz (ott népszerű határ a 20 gramm), azt a legtöbbünknek lehet fölötte is.


Egy vegánnak pedig brutálkevés, főleg, ha nem eszik szóját és fehérjeport sem. 50 grammal már összehozok egy napot (bár nem garantálom, hogy minden benne lesz), de ott sem lehet ugrálni, rá kell menni a szénhidrátszegény fehérjére rendesen.


Mihez képest sok? Van, akinek 1000 gramm se sok...

2016. aug. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát a fogyóhoz. És mi az a zerocarber?
2016. aug. 30. 20:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlenül kevés,konkrétan 2db alma vagy 1,5 pohár tej. Ennyi ch-val én élni se nagyon bírnék. Egyszer próbálkoztam ilyesmivel,de soha többet!! Emlékszem az ágyból is alig bírtam felkelni, folyton szédültem és gyenge voltam, egy edzés alkalmával el is ájultam. Jelenleg olyan napi 150 gramm ch-n élek,pedig semmi kenyeret,cukrosat nem eszem,mégis simán felmegy ,de ígyis fogyok úgyh probléma solved D:
2016. aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam ha ennyit eszek akkor fogyhatok:) Jaj amúgy egy almában van ennyi:D
2016. aug. 30. 20:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább a kalóriaszámlálás alapján próbálj fogyókúrázni, az jobban közelíti a valóságot. :)
2016. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bIztosan fogyni fogsz, nekem a ketogén bevált, de nem mindenekinek jön be.
2016. aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tuti, hogy fogysz napi 20g ch-val, de azért nem rossz rá az esély. Én 10 alatt már tuti fogynék (ha akarnék fogyni, mert amúgy simán megoldanám a kalóriatöbbletet), csak iszonyúan irritált lennék, hogy elvették a zöldségeimet s meg akarnék ölni valakit. Ez is fontos szempont, bírod-e. S jól csinálod-e.

Nem biztos, hogy ez a legegyszerűbb, legkönnyebb, legélvezetesebb út a fogyásra, de persze előfordulhat, hogy igen. Én odavoltam a 40 grammos korszakomban, mondjuk fogyni nem fogytam az első hónapban, éhes voltam, úgyhogy ettem rendesen (de ég és föld 40 és 20 gramm, ha engem kérdezel. főleg, ha nem eszel húst, viszont zöldségimádó vagy... rengeteg múlik a konkrét étrenden, nyilván). De van, aki ilyenkor teljesen jóllakottan keményen koplal, az se jó.

2016. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Imádom a húst és utálom a zöldséget szvl nincs probléma:D Amúgy kalóriát is számolok, és közbe, ch-t, zsírt, és fehérjét:D
2016. aug. 30. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!